Rüyada Portakal Toplamak

Rüyada portakal toplamak; sağlıklı bir durumda portakal ağaçlarından çok sayıda olgun portakal meyvelerini toplamak; sağlık ve refah ortamının bir işaretidir. Turuncu, güzel görünen ve hoş aromalı ise şanssızlıkların azaltılması olarak değerlendirilir. Fiziksel ve genel özelliklerine göre güçlü bir sembol olan turuncu renkli portakal kişiye göre farklı anlamlar ifade edebilir.

Rüyada portakal toplamak; hayalinizdeki refah içinde şifa, iyileşme anlamına gelir. Eğer toplanan portakallardan yeniliyor ise dileklerinizin yerine getirilmesini istediğinize ve hayatın içinde ideal bir yer almak için çalışıldığına ve çalışılacağına yorumlanır. Portakalın şekli ve tadının acı, ekşi veya tatlı olması, toplanan ağacın durumu rüyanın anlamını etkiler.

Rüyada Ekşi Portakal Toplamak

Rüyada toplandığı görülen portakal turuncu ve ideal şekli ile göründüğü halde tadının ekşi olduğunu fark etmek; hayal kırıklığı yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada ekşi portakal toplamak ve yemek kötü mesajlar verir, arkadaş veya akraba birilerinin hastalık haberleri size endişe kaynağı olacaktır. Aynı zamanda rüya iş çevrelerinde memnuniyetsizlik atmosferinin egemen olacağına yorumlanır.

Rüyada Kötü Portakal Toplamak

Rüyada vaktinde mevsiminde olgun ve tatlı portakallar toplamak hayırlı kazançlar ve bereketler ile karakterizedir. Rüyada sıra dışı bir yer ve zamanda kötü, tatsız, ezik ya da çürük portakal toplamak özellikle sağlık konusunda kötü gidişata, iyi olmayan haberlere, hoş olmayan komplikasyonlara ve üzüntüye tabir edilir. Rüyada kötü portakallardan yemek hasta için ölüme işaret sayılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın