Rüyada Poğaça Yemek

Rüyada poğaça yemek; iyi bir sonuca, keyfini sürdüğünüz bir yaşama yorumlanır. Rüyada poğaça görmek; bir durumun eksik kalmış noktasını işaret eder. Tamamlanmamış bir olay, planlanan bir girişim de henüz olumlu bir sonuç alamadığınıza yorumlanır. Rüyalarda da lezzet simgesi olan poğaça, çörek, börek gibi yiyecekler hayattan keyif almanın da bir göstergesidir.

Rüyada poğaça yemek; bazı tabirlere göre de boşta kalma süresini, bir mola verme hayalini işaret eder, bazen de zaman kaybını yansıtıyor olabilir. Rüyada hamur işlerinden yiyecekler hayatın gidişatını gösterir. Olgunlaşma içindeki kişinin rehberlik ve destek aradığına da yorumlanır. Rüyada yendiği görülen poğaça da başıboş kalma, hayatında bir boşluk hissetme ve hedef arama, başarma duyguları ile açıklanır.

Rüyada Sıcak Poğaça Yemek

Rüyada sıcak bir poğaça yediğini gören kişi genel anlamda başarı ve bereket ile tamamlayacak olduğu bir işe nail olacaktır. Rüyada görülen poğaça miktarının çokluğu nispetinde kazanç veya başarı elde etmeye işaret eder.

Rüyada Çok Tuzlu Poğaça Yemek

Tuzu fazla olduğu görülen poğaça emek verilmiş bir işte yaşanacak üzüntüye yorumlanır. Görülen rüyada denge sağlayacak başka ayrıntılar yok ise kişi için hayra yorulmaz rüyadır.

Rüyada Kıymalı Poğaça Yemek

Rüyada yenilen poğaçanın lezzetli olması durumunda memnuniyet ve bereket simgesidir. Yapılan bir işte çalışmaların karşılığının mükâfatı ile alınacağını müjdeler. Tersi şekilde poğaçanın lezzetsiz, sert, kuru olması gibi sebepler başarısızlık ile yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

birsen

rüyamda erkek arkadaşımın beni dudaklarımdan öp
p sarıldığını gördüm

Berna kara

Dayımın oğlunu ölü gördüm ki gerçek hayatta yaşıyor.Onun yattığı yerin yanındaki yatağa yattım sonra ürküyorum başka bir odaya geçiyorum bu arada ona sürekli kuranlar okunuyor.Ben başka odaya geçerken ananem benden için namazlarını ihmal etmez kılar diyor