Rüyada Polisler Görmek

Aydınlık bir rüyada polisler görmek rüya sahibinin kişisel niteliklerine özel farklı anlamlara sahip olsa da genel olarak kendisini koruyan ve kollayan kimselerin varlığına delalet olarak kabul edilir. Daha detaylı bir tabir için rüya ve rüya sahibi hakkında daha fazla unsurun biliniyor olması gereklidir.

Rüyada Polisler Tarafından Tutuklanmak

Dikkatsizce atılacak adımların rüya sahibi zor durumlarda bırakacağına maddi veya manevi problemlerle baş etmek zorunda kalabileceğine delalettir. Daha önce deneyimlenmeyen işler ya da sorumluluklar altına girerek sıkıntılara yol açılabileceği vurgulanır.

Rüyada Silahlı Polisler Görmek

Tersine tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibinin meslek hayatında daha iyi bir konuma yükseleceğine ve çevresindeki kişilerce itibar kazanacağı tabir edilir.

Rüyada Polis Görmek

Bu rüyanın tam tabir edilmesi konusunda farklı yorumlar vardır. Rüyanın diğer unsurlarının, rüya sahibinin kişisel özelliklerinin vb. durumların bilinmiyor olması gerçek bir tabiri engelliyor olsa da genel olarak hayra yorulduğunda mevkiinin ve devlet dairesinin simgelendiği rivayet edilir. Karanlık bir rüyada ise can sıkıcı bir sürecin habercisi olduğu tabir edilir.

Rüyada Polis Olmak

Aydınlık bir rüyada polis olmak kişinin mevkiinin yükseleceğini tabir eder. Mesleğinde yeni bir konuma yükselmek anlamına gelse de bazı tabircilere göre devlet kapısında bir işe sahip olmak olarak düşünülmelidir.

Rüyada Asker Olmak

Mesleki anlamda rüya sahibinin içine sinen adımlar atmaya başlayacağını müjdeler. Kişinin maddi olarak refaha ereceği ve güzel haberler alacağı tabir edilir. Dargınlık taşınan kimselerle barışmaya da delalet kabul edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın