Rüyada Oyun Oynamak

Genel olarak rüyada oyun oynamak rüya sahibinin hayatında ciddiyetin bulunmadığına ya da eksildiğine işaret eder. Önem arz eden hususların gün yüzüne çıktığı anlarda dahi takındıkları umarsız tavır çevresindekiler tarafından dışlanmasına ve eleştirilmesine yol açar. Rüya sahibinin değer verdiği insanlara karşı aynı umursamaz tavırlarla iletişim kurması bu insanların kırılmasına ve üzülmesine sebep olur.

Rüyada Çocuk Parkı Görmek

Hayırla tabir edilen rüyalardan kabul edilir. Rüya sahibinin talihli bir döneme gireceğine işaret eder. Hayatındaki düzensiz ve gerginlik ihtiva eden durumları ortadan kaldıracak güzel haberler alacağı ve hem iş hayatında hem de ev hayatında mutlu günler yaşayacağı tabir edilir.

Rüyada Oyun Görmek

Genel olarak rüya sahibinin hayatına yorulmayan bir rüyadır. Kişinin yakın çevresindeki birinin hayatında büyük değişim yaratacak fırsatları kaçıracak kadar dikkatsiz ve tembel bir dönemde bulunduğuna işarettir.

Rüyada Okey Oynamak

Rüyasında okey oynadığını gören kişinin hayatında sorumluluğunu aldığı hiçbir işi tam anlamıyla yerine getiremediğini ve bu yüzden birçok hayalinden vazgeçmek zorunda kaldığı rivayet edilir.

Rüyada Kumar Oynamak

Mübarek olmayan rüyalardan biridir. Rüya sahibinin hayatındaki düzenin bozularak, huzursuz ve gergin bir sürece gireceği alamet edilir. İş hayatındaki özensiz tavırlar ve plansız ilerleyiş sebebiyle maddi anlamda büyük zorluklar çekileceği tabir edilir.

Rüyada Çiftetelli Oynamak

Rüyasında çiftetelli oynadığını gören kimsenin atılacağı bir proje hakkında daha dikkatli olması gerektiği tabircilerce vurgulanır. Yeterince araştırma yapılmadan yeni bir alana girmenin maddi anlamda ciddi problemlere yol açabileceği tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın