Rüyada Pırasa Görmek

Rüyada pırasa görmek, sağır bir kimseden gelecek yardıma (sağır bir kimse tarafından kazanılan mala) işarettir.

Rüyada pırasa yediğini görmek, bazı tabircilere göre, haksızlık ile veya hırsızlıkla elde ettiği haram bir mal, haram para yer, şeklinde tabir edilir.

Rüyada pişmiş pırasa yediğini gören kimse ise, tövbe eder, haram olan paradan ve maldan geri döner şeklinde tabir olunur.

Rüyasında pırasa aldığını gören kimse de, sonradan pişman olacağı bir söz söyler, istemeyerek ağzından çıkan sözden sonra pişman olur, şeklinde tabir edilir.

Rüyada pırasa görmek, sağır bir kimseden ele geçirilecek mala işaret eder. Pırasa almak, söylenen bir söz veya yapılan bir hareketten dolayı pişmanlık duymaya işarettir. Pırasa ekmek kendi hakkında dedikoduya sebep olacak uygunsuz bir hareket yapmaya, pırasa satmak veya vermek, başkalarının arkasından dedikodu yapmaya işarettir.

Rüyada pırasa görmek, sağır bir kimse ta­rafından gelecek mala işâret eder.

Rüyada pırasa aldığını görmek, sonunda pişman olacağı bir söz söylemeye işâret eder.

Rüyada pırasayı çiğ yediğini görmek, zu­lüm ve hırsızlıkla bir mal yemeye, haksızlıkla mal edinmeye işârettir.

Rüyada pişmiş pırasa yemek, tövbe ederek haram mal kazanmaktan vazgeçmeye işâret eder.

Eğer pırasa pişmiş olursa o kimse tövbe eder ve haram olan maldan geri döner. Rüyada pırasa aldığını gören kimse pişman olacağı bir söz söyler.

Sağır bir kişi tarafından ortaya çıkarılacak rızka işaret eder. Bazı yorumcular rüyada pırasa yiyen kişinin zulüm ve hırsızlık yaptığına yorumlamışlardır. Pırasa aldığını gören kişi de pişman olacağı bir söz söyler.

Bir yanıt yazın