Rüyada Pide Yemek

Aydınlık rüyada pide yemek rüya sahibinin çalışma hayatında karar alarak ortaklık gibi adımlar atacağı ve sonuçlarının gayet olumlu olacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisine yakın gördüğü kimselerle girişeceği bu işte helal ve yüksek meblağlar elde edeceği işaret edilir.

Rüyada Pide Satmak

Rüyasında pide satan kimsenin, emeklerinin karşılığını alacağı bir döneme girdiği ve maddi anlamda beklenmeyen bir gelir elde edeceği tabir edilir. Kişinin düzenli olarak ele geçen paranın yükseleceği ve iş ya da herhangi bir sonuç beklenen devlet dairelerinden olumlu haberler alınacağı rivayet edilir.

Rüyada Pide Almak

Hayra yorulan bu rüyada, kişinin hanesinde bereketle ve bollukla geçecek bir döneme girildiği ve çalışma hayatında yükseleceği rivayet edilir.

Rüyada Sıcak Pide Görmek

Özel hayat üzerinden tabir edilen rüyada sıcak pide görmek, rüya sahibinin gönül ilişkisi varsa duygusal açıdan yoğun ve oldukça güzel bir döneme girileceğinin, aksi halde yeni ve güzel ahlaklı biriyle tanışarak hayırlı bir kısmet elde edeceğinin habercisidir.

Rüyada Lahmacun Yemek

Rüya sahibinin karakterine yönelik yorumlanan rüyalardandır. Kişinin dünyada yemekten, içmekten tat alan, maddi anlamda kendini bu konularda sıkmayan biri olduğu rivayet edilir.

Rüyada Ekmek Yemek

Güzel ahlakı tabir eden rüyada ekmek yemek, kişinin aza kanaat getiren, alçakgönüllü biri olduğu rivayet edilir. Mevcut sıkıntıların Allah’tan geldiğini bilerek katlanan ve şükür etmeyi bırakmayan hayırlı bir insan olunduğuna işaret eder.

Rüyada Lavaş Yemek

Yoksulluk çekilmeyeceğini müjdeleyen güzel rüyalardandır. Rüyasında lavaş yiyen kimsenin nasibini bulacağı, şansının açık olacağı tabir edilir. Herhangi bir zorluk karşısında çaresizliğe düşmeden atlatacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın