Rüyada Kötü Haber Almak

Rüyada kötü haber almak, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında da arzu etmediği ya da hoşuna gitmeyecek bazı olaylar ile karşılaşacağına, olumsuzluklar sebebi ile yaşayacağı sıkıntı ve strese delalet eder.  Rüyayı gören kişinin kötü haber vermesi ise kendisinin sebep olacağı bazı hatalar sebebi ile sıkıntı yaşamaya delalet eder.

Rüyada Kötü Haber Görmek

Rüyada kötü haber görmek, rüyayı gören kişinin haksızlığa uğrayacağına, bazı olumsuz durumlar ile karşılaşarak sıkıntı yaşayacağına, üzülmeye delalet eder. Rüyada kötü haber görmek, hayra delalet olarak yorumlanmıyor. Rüyayı gören kişinin gördüğü habere ya da haberin geldiği kişiye göre de farklı yorumlanıyor.

Rüyada Ailesinden Kötü Haber Aldığını Görmek

Rüyada ailesinden kötü haber aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında gelişecek olan kötü olaylara ya da can sıkıcı bazı durumların yalanacak olmasına delalet eder. Rüyada ailesinden kötü haber almak hayra delalet etmez, rüyayı gören kişi aldığı kötü haberi hatırlıyor ise aynı şekilde gerçek olacağına delalet eder. Rüyada ailesinden kötü haber aldığını görmek aynı zamanda rüya sahibinin çaresiz ve yalnız hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Kötü Haber Duyduğunu Görmek

Rüyada kötü haber duyduğunu görmek, rüyayı gören kişinin başkası hakkında kötü bir haberi duyduğunu görmesi o kişinin yardıma ihtiyacı olduğundan haberdar olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu kişiye maddi ve manevi yönden yardım edeceğine bu maddi yardımları sebebi ile sıkıntı yaşayacağına, kendisinin işlerine istediği kadar zaman ayıramayacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Nazan

Rüyamda oğlum bir kıza tecavüz etmiş, kızın babası şikayete geldi. Eşim de adamın üzerine yürüdü ve adama vurmaya çalıştı. Ben çok üzüldüm ve korktum

Leylaekşidemircan

Rüyamda kızım ikinci evliliğini yapıyor. Gelinlik giyiyor. Ben çok mutlu değilim çünkü damadı çok beğenmedim. Çok esmer olduğu için çingene midir diye düşünüyorum. Kızım da eşimin kızıyla sohbet ediyor. Yeni evlendiği eşinin arsasını anlatıyor. Sonra küçük bir çocuğun kalp krizi geçirerek öldüğü haberini alıyor yere yığılıyor ve çok ağlıyor. Aldığı habere ben de çok üzülüyorum. Annesini aramaya çalışıyorum ama yapamıyorum. Kızıma altın takacakken belimde çeyrek altınlar var. Altınları almaya çalışırken ikisi yere düşüyor. Yerden alıyorum ve takmaktan vazgeçiyorum.