Rüyada Patates Kızartması Görmek

Rüyada patates kızartması görmek daha fazla kendinizi kontrol etme ihtiyacınız olabilir. Çevrenizde olan kişilere karşı aşırı müsamahakâr davranışlarınız kendinizi ifade etmenizi ve belki de bağımsız hareket edebilme kabiliyetinizi engelliyor ve rüyanızda gördüğünüz patates cipsi ile sembolize ediliyor. Rüyada bir tabak içinde gördüğünüz patates kızartması kendinize keyifli bir zaman ayıramadığınıza işaret eder.
Rüyada patates kızartması görmek bazı rüya tabircilerine göre çok miktarda para demektir. Ayrıca bu paranın beklenmedik bir şekilde bir şans oyunundan ya da miras yolu ile geleceğine rivayet edilir. Rüyanızda patates kızartmaları görmek, rüyada görüldüğü patates kızartmasının miktarı nispetinde elinize geçecek para ile borcunuzu ödeyeceğinizi gösterir.

Rüyada Patates Kızartması Yemek

Rüyada patates kızartması görmek miktarınca para, mülk, servet anlamına gelmekte ise de rüyada patates kızartması yediğini görmek; belli bir emek verilmiş, çalışarak kazanılmış paranın tüketilmesine yorumlanır. Kişinin zor günler için biraz para ayırması gerektiğine işaret sayılır. Rüyanızda kızartmada önce dilimlenmiş çiğ patates yediğinizi görmeniz düşüncesizliğiniz yüzünden malınızın bir kısmını kaybedeceğinize yorulur.

Rüyada Patates Yemeği Görmek

Bir rüyada patates yemeğini görmek berekettir, açlık, kıtlık ve tasarruf döneminin sona ereceği anlamına gelir. Rüyanızda patates yemeği iyi ve güzel patatesler ile görünüyor ise kısa zamanda elinize geçecek para ve mala yorulur. Çürük patates ya da çamurlu patates; meşakkat ve çaba ile elde edilen geçim ve hastalık anlamlarına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın