Rüyada Paraşütle Uçmak

Rüyada paraşütle uçmak gerçek hayatta çok zor günler yaşayan rüya sahibinin daha da sıkıntılı günler yaşayacağına, büyük problemlere bulaşacağına fakat rüya sahibinin çevresindeki yakın bir kişiden destek göreceğine, kazancının artacağına ve tüm bu kötülüklerden kurtulacağına işarettir.

Rüyada Kendisinin Paraşütle Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibinin iş dünyasındaki sıkıntılara işaret eden bu rüya kendisini seven bir kişi tarafından büyük bir destek görecek ve özgüvenini kazanacaktır şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi çok büyük sıkıntılardan, gittikçe kötüleşen durumlardan bu kişi sayesinde kurtulacak ve ferahlayacaktır.

Rüyada Birinin Paraşütle Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibinin çok büyük sorunlar ve problemler yaşadığını, hayatındaki bir kişi sayesinde problemlerini geride bırakacağını, hayallerine adım adım ulaşacağını ve hayırlı ve temiz işlere gireceğini ifade eder.

Rüyada Paraşütle Denize Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibinin iş ya da sosyal yaşantısındaki birinden yardımlar alacağına, bu kişi sayesinde maddi imkanlarını arttıracağına, güzel ve hayırlı kimseler ile tanışacağına ve bereketinin artacağına işaret eder.

Rüyada Paraşütle Atlayıp Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibinin ticari kaygı duyan ve zarara uğrama korkusu olan bir akrabası ya da arkadaşı yerine bir işe gireceğine,  bu işe onların yerine girerken maddi kayba uğramamak adına dikkatli ve temkinli olması gerektiğine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Paraşütle Uçup Yere İndiğini Görmek

Rüya sahibinin başına gelebilecek her türlü sıkıntı ve zorluklardan kurtulacağına, girdiği her tehlikeli ve problemli olaydan sağ salim kurtulacağına ve zarar görmeyeceğine işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın