Rüyada Ölünün Hediye Vermesi

Rüyada ölünün hediye vermesi rüya sahibinin yaptığı bazı planlarda aksaklıklar olacağına, karışık ve belirsiz günler geçireceğine işarettir. Bu karmaşıklık ve belirsizlik sizi sıkıntıya sokacak ve stres altında günler geçireceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölü Birinin Hediyesinin Ne Olduğunu Görmek

Rüyanızda size verilen hediyenin ne olduğunu görmek farklı farklı yorumlanmıştır. Buna göre size ölü birinden kitap hediye edildiğini görmek ilim yolunda ilerleyeceğinize, şapka hediye edildiğini görmek itibar kazanacağınıza, Kur’an hediye edildiğini görmek ölen kişinin sizden dua beklediğine, seccade hediye edildiğini görmek ise namaza başlayacağınıza işarettir. Ölü birinden hurma aldığınızı görmek ise hanenizin içindeki huzur ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Ölü Birinin Hediye Verdiğini ve Hediyeyi Geri Aldığını Görmek

Rüya sahibinin yarım bıraktığı bir işin varlığına, disiplinden uzak çalışma hayatına, verdiği sözleri tutmamaya, eğlenceye ve keyfe düşkünlüğüne, var olan işin ihmal edileceğine delalettir. Rüya sahibinin tüm bu sorumsuzlukları yüzünden kaybedeceği arkadaşlıklara ve yalnızlığa düşeceğine işarettir.

Rüyada Ölü Birinden Elbise Hediye Alındığını Görmek

Rüyada ölü birinden beyaz bir elbise hediye alındığının görülmesi kişinin ferahlayacağına, borcu varsa borçlarını ödeyeceğine, gelirinin artacağına işarettir. Rüyada kırmızı bir elbise hediye alındığının görülmesi rüya sahibinin alacağı kötü haberlere, kırıcı sözlere delalettir. Yeşil bir kıyafet hediye alındığının görülmesi huzurunuzun artacağına, manevi açıdan güçleneceğinize, hak ettiklerinize sahip olacağınıza, mavi bir elbise alındığının görülmesi ise hayırlı bir erkek evlada işarettir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (8)

sedaqet tehmezova

Selam rüuada ölmüş ninem bene ilaç verdi anlamını sora bilirmiyim rica ediyorum

Musa Polat

Rüyamda uzak bir akrabam bana el feneri hediye etti. Bu ne anlama geliyor?

Deniz

Rüyamda ölmüş babaannemin bana boyuna takılan hissesi kırık olan kolye ve Allah yazılı klon verdiğini gördüm. Evdekilerden gizli veriyordu. Ben kırık dediğimde, sen tamir ettirirsin dedi ve avucuma koydu. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Aygul

Rüyamda hacca giden dedem bana güzel hediyeler getirmişti.

Aygul

Ölmüş dedem bana Hac’dan güzel hediyeler getirip verdi. Yorumlar mısınız?

Ali Yıldız

Rüyamda spor salonunda spor yapan insanlar görüyorum.. Evimden onları izliyorum. Sonra birkaç yıl önce vefat eden bir arkadaşım çantadan eşofmanlarını çıkarıp bana vermek istiyor. Arkadaş bana göre iri yarı biri olduğu için bende bunlar bana olmaz ki diyorum. Ardından arkadaş elbiseleri kokluyor ve kokusu hoşuna gitmiyor. Tekrar çantasına koyuyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Elif

Rüyamda kendini asarak öldüren dayımın bana beyaz ve müzikli kar küresi verdiğini gördüm. Bu ne anlama gelir?

Mahire Dasdemiriva

Ölen babam rüyamda bana ve sevdiğim erkeğe uzun, siyah bir tespih vermişti.