Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek rüya sahibinin maddi anlamda ferahlık içinde olacağına ve dünya nimetlerinden istediği gibi istifade edecek kadar kuvvetli olacağına işarettir. Kişi, bolluk ve bereket içinde ömür sürer ve dara düşmez. Bu rüya belli bir dönem için değil, rüya sahibinin hayatı boyunca yaşayacağı bolluğu anlatır.

Rüyada Kâğıt Para Vermek

Rüyada birine kâğıt para vermek rüya sahibinin nasibinin açılacağı şeklinde yorumlanır. Hayatını maddi olarak sıkıntısız ve bunalımsız geçireceğine, işinde yükseleceğine delalettir. Kişi çalışmalarının, gayretlerinin ve döktüğü terin karşılığını alacak ve bunun rahatlığını yaşayacaktır.

Bazı tabirciler bu rüyayı kişinin doğru bir insanla karşılaşıp, onunla nikâh masasına oturacağı şeklinde yorumlarlar. Rüyasında ölmüş birine kâğıt para verdiğini gören kişinin, kazancını fakirlerle ve ihtiyaç sahipleriyle paylaşacağı manası vardır.

Rüyada Bozuk Para Vermek

Rüyada bozuk para vermek de tıpkı kâğıt para vermek gibi tabir edilir. Rüya sahibinin rızkının çok olacağına, kazancının katlanacağına ve ömrünü ferahlık içinde geçireceğine delalettir.

Rüyada Sadaka Vermek

Rüyada sadaka vermek hem dünyevi hem de ahrete dair manevi kazancını ifade eder. Rüyasında sadaka dağıttığını gören kişinin yaptığı iyilikler ve hayırlar onun hayatını huzurla geçirmesine vesile olacaktır.

Rüyada Para Almak

Rüyada para aldığını görmek kişinin nasibinin bollaşacağına delalettir. Rüya sahibi, bu zamana kadar yaşadığı talihsizliklerden artık kurtulacak ve bereketli bir döneme girecektir. Bu dönem hayli uzun sürecek bir dönemi anlatır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın