Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padişah görmek, çok güzel bir rüya ola­rak yorumlanır. Bekarlar için mutlu bir yuva kuracağınıza evli iseniz son derece geçimli ve mutlu bir yaşantınız olacağına işaret sayılır.  Ayrıca rüyada padişah görmek, yükselmeye ve iler­lemeye, mesleğinde yüksek mevkilere gelmek, işlerinde ilerlemekle tabir olunur.

Padişah rüyası onur, ün, yüksek mevki olarak yorumlanır. Padişah gören işinde ilerler. Rüyada padişah görmek, güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören evli değilse kısmeti açılır, evliyse güzel ve mutlu bir evlilik hayatı sürdüreceğine işarettir.

Rüyada tahtına kurulmuş bir padişah görmek, izzete, şerefe, kuvvet ve kudrete işâret eder.

Rüyada sultan veya padişah görmek, ima­met, ilim, hitabet, şöhret, hüküm, hükme in- kiyad, güzel yüz, izzet ve devlet, şeref, yük­seklik, nîmet, kuvvet ile tabir olunur.

Rüyada adaletli bir sultanı veya padişahı görmek, dünya ve âhirette murada ermeye işârettir.

Rüyada padişahın başından sarığını veya elbisesinden bir şeyi aldığını görmek, malının elinden gitmesine, memuriyetten azline ve kazancın durgunluğuna delâlet eder.

Rüyada padişahla beraber bir yorgan altına girdiğini görmek, sultandan gelecek mal ve hayra işârettir.

Ayrıca rüyada padişahı görmek, zenginle­şip kazancı bol olmaya, düşmanlıktan kurtul­maya ve halinin iyi olmasına da işâret eder.

Padişahı (hükümdarı, devlet başkanını, meliki) öldürdüğünü görmek, büyük bir iş ta­lep etmeye ve bunu başarmaya işârettir.

Hastanın padişah olması, üzüntü ve kede­re işârettir.

Rüyada padişah olduğunu görmek, ehli için mülke ve saltanata ermeye; ehli olmayan için, onun bulunduğu toplumda, âlim ve takva ehli­nin dışındakilere zarar verecek olan fitne ve karmaşaya yahut başka bir musibete işârettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın