Rüyada Oyun Görmek

Rüyada oyun oynadığınızı görmek, gurur ve din noksanlığına işarettir. Tavla oynamak şöhret ve itibarın artacağına, futbol ve tenis gibi oyunlar görmek tutulacak bir işte başarıya ve zenginliğe yorumlanır. Kumar oynadığınızı görmek, bin bir güçlük­le kazanıp biriktirmiş olduğunuz paralan hatalarınız neticesinde bir anda sarf edip tüketeceğinize yorumlanır. Kaydırak veya bilye oynadığınızı görmek, eğlenceli ve mutlu günler yaşayacağınıza, çelik-çomak oynadığınızı görmek, dostlarınızla veya akrabanızla aranızın açılacağına işarettir.

Rüyada oyun oynadığını görmek, dince ek­sikliğe ve dindeki noksanlığa işaretle yorumlanır.

Rüyada oyun oynadığını görmek, hangi cinsten olursa ol­sun, genellikle boş yere gurur, kibir ve boş şeylerle zaman geçirmek gibi, bir insan için hoş olmayan sevilmeyen şey­lerle tabir olunur. Bu sevilmeyen oyun rüyalarının içine tavla oynamak, yüzük oyunu, ceviz oyunu gibi oyunlar da dahildir.

Gururlanmaya ve alay etmeye, dinen eksikliğe işaret eder.  Yüzük oyunu emredilen şeyleri gizlemeye, eğer saklanan yüzüğün birisine gösterilmesiyse tam tersine yorumlanır. Âşık oyunu yaptığı işten alınmaya, topla oynamak düşmanlar arasında barışa, ceviz oyunu sonunda barış ve rahatlık olacak bir düşmanlığa işaret eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!