Rüyada Otobüse Binmek

Keyifli bir ortama katılmayı müjdeleyen rüyada otobüse binmek rüya sahibinin sevdiği dostları ile kalabalık bir buluşmayla bir araya geleceği ve neşeli bir zaman geçireceği rivayet edilir. Bu dönemin kavuşma ve barışma dolu olacağı tabir edilir.

Rüyada Otobüs Görmek

Rüya sahibinin hayatında beklenmeyen gelişmeler yaşanacak bir döneme girildiğinin habercisi olan rüyada otobüs görmek, kişinin hoşnut olabileceği bu gelişmelerle huzura ereceği işaret edilir.

Rüyada Dolmuşa Binmek

Çalışma hayatına bağlı tabir edilen dolmuşa binmek, kişinin bu alanda yeni bir deneyime atılacağı ve olumlu sonuçlar alarak konumunun yükseleceği rivayet edilir.

Rüyada Otobüsten İnmek

Uzun zamanlar boyunca buluşulmayan, dostlarla ya da tanışlarla bir araya gelerek hoş bir sohbet etmeye delalettir. Başka bir tabire göre ise meslek hayatında yeni bir karar ile uzun bir seyahate çıkılacağı tabir edilir.

Rüyada Yanlış Otobüse Binmek

Atılacak adımlara dikkat edilmesi gereken bir sürecin işaretçisi olan yanlış otobüse binmek kişinin hayatındaki önem taşıyan bazı konular hakkında hatalı kararlar alacağına alamettir. Bu karar yalnızca konunun kötü sonuçlanmasına değil aynı zamanda çalışma ve ev ortamındaki bireyler ile çatışmaya da sebep olur. Ancak rüyada otobüsün yanlış olduğu anlaşılarak inilmişse, gerginleşen bir ortam değil, huzurlu ve keyifli bir zaman dilimi yaşanacağı rivayet edilir.
Rüyada Çift Katlı Otobüse Binmek
Hane hayatında bolluğun ve bereketin artacağı tabir edilir. Maddi anlamda rüya sahibini tatmin eden gelirlerin artarak, kişinin çevresindeki sevilen kişilerin yardımına koşulacağı işaret edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Metin yoldas

Ruyamda bos yolcu otobusune bindiim ove birden otobus yolcularla doldu ve sastim kaldin nasil olur Ga arkalarda bir bos yer vardi orda oturdum ama saskinligim suruyordu nasil Bukadar cabuk doldu Bu otobus anlamaya calisyordum

Deniz

Birden bir otobüsün içinde oluyorum ve elimde fotokopisini çektiğim bazı yazılar var ama silik silik ve bunun için padişahtan idam cezası almışım ve çok öfkeliyim. Bir yanda nda kılmadığım kaza namazlarımı düşünüyorum. Dar ağacına gitmeyi beklerken eski evimizin önünde bir kayısı ağacı vardı ve onun önünde oluyorum ama ağaç kurumuştu. Ağaca yukarıdan bakıyorum. Ortası boşluk meğerse eski evimizin yeni sahibi ağaçtan düştüğü ve ağacın ortasında boşluk oluşturduğu için beyaz bir köpeğe demiri ısıtıp kızgın demirle dövüp işkence yapmış. Bunu duyunca ben çok sinirleniyorum. Bunun gibilere ceza vermezler de benim gibi fotokopisi eksik olanları asarlar diye bağırıyorum. Sonrasında da uyandım. Kafam karıştı. Yorumlar mısınız?

Melek

Otobüse biniyorum, sonra iniyorum. Kalkış saati geldiğinde otobüse tekrar biniyorum. Otobüs hareket ediyor.