Rüyada Otobüs Kazası Görmek

Rüyada otobüs kazası görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında gerçekleşecek olan yeni olaylara, başlangıçlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında gelişecek olan bu değişimler sonucunda hayatının doğru olan tarafa doğru yöneleceğine, güzel olayların kötülere nazaran daha fazla olacağına, rüya sahibinin yüzünün güleceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendisini ve ailesini ilgilendirecek olan güzel haberler almaya da delalet eder.

Rüyada Otobüse Bindiğini Görmek

Rüyada otobüse bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin özlediği ya da hasret çektiği kimse ya da kimseler ile buluşacak olmasına, hasret gidermeye delalet eder. Rüyada otobüs görmek bazı âlimlere göre ise bazı insanlar ile arasında gerginliğin yaşanacağına, tatsız olan bazı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Otobüs Kazası Yapıp Öldüğünü Görmek

Rüyada otobüs kazası yapıp öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin başına gelecek olan sıkıntılı ya da tehlikeli bazı durumlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu sıkıntı ya da tehlikelerden dolayı dikkatli olması gerektiğine delalet eden uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibinin ayrıca sağlığına da özen göstermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Otobüs Kullandığını Görmek

Rüyada otobüs kullandığını görmek, rüyayı gören kişinin bir yakınını ya da çok sevdiği bir kimseyi kıracak bazı davranış ya da sözler ettiğine ya da edeceğine delalet edip, onun gönlünü almak için çaba harcayacağına, çok pişman olacağına ama yaptığı hata sebebi ile bunun biraz zor olacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Kardelen izmirli

Bir Otobüsün icindeyim ve her yer cok kalabalık otobus yetişmiyo yolda giderken yan tarafında tır var ve o tırla kaza yapıyoruz boyle hava alanı gibi yere düstüğümüzü görüyorum ve gözlerimi Kapatıp La İllahe İllallah ( Muhammed’en ) Resûl ALLAH diyip Uyanıyorum

Zeynep Korkmaz

İki yolcu otobusünün köprüden düştüğünü ve içindeki bütün yolcuların gözlerinin açık bir şekilde ölmüş olduklarını gördüm iki otobüsün ortasından ölenlere bakarak geçiyordum hepsi oturuyor ama gözleri açık ve heryerleri kanlı bir şekilde ölmüş olduklarını gördüm ve rüyanın etkisinden çıkamıyorum

Selahaddin

Rüyamda ıssız bir yolda eşim ve 3 çocuğumla duruyorduk. Karanlıktı ve dolunay vardı. Sonra dolmuş aşırı hızdan dolayı takla attı. Dolmuştan inen bir kişi anne ve babası olduğunu söylediği bir erkek ve kadın cesedini çıkardı. Bunların hesabını vereceksin diyerek şoföre söylendi. Cesetler parçalanmıştı. Alt kısımlar yoktu. Kan yoktu. Eşimi ve çocuklarımı uzak tuttum. Oğlum 3 yaşında ve o gelmedi. Bu rüyamı yorumlar mısınız?