Skip to Content

Rüyada Otobüs Kazası Görmek

Rüyada otobüs kazası görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında gerçekleşecek olan yeni olaylara, başlangıçlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında gelişecek olan bu değişimler sonucunda hayatının doğru olan tarafa doğru yöneleceğine, güzel olayların kötülere nazaran daha fazla olacağına, rüya sahibinin yüzünün güleceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendisini ve ailesini ilgilendirecek olan güzel haberler almaya da delalet eder.

Rüyada Otobüse Bindiğini Görmek

Rüyada otobüse bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin özlediği ya da hasret çektiği kimse ya da kimseler ile buluşacak olmasına, hasret gidermeye delalet eder. Rüyada otobüs görmek bazı âlimlere göre ise bazı insanlar ile arasında gerginliğin yaşanacağına, tatsız olan bazı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Otobüs Kazası Yapıp Öldüğünü Görmek

Rüyada otobüs kazası yapıp öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin başına gelecek olan sıkıntılı ya da tehlikeli bazı durumlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu sıkıntı ya da tehlikelerden dolayı dikkatli olması gerektiğine delalet eden uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibinin ayrıca sağlığına da özen göstermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Otobüs Kullandığını Görmek

Rüyada otobüs kullandığını görmek, rüyayı gören kişinin bir yakınını ya da çok sevdiği bir kimseyi kıracak bazı davranış ya da sözler ettiğine ya da edeceğine delalet edip, onun gönlünü almak için çaba harcayacağına, çok pişman olacağına ama yaptığı hata sebebi ile bunun biraz zor olacağına delalet eder.

Tufan Yıldızhan

Thursday 28th of July 2022

Merhabalar otobüs kazası gördüm ve içinde ön tarafında oturanların ezilmiş cesetlerini gördüm ve insanlar ağlaşıyorlardı kimisi vah vah tüh bunlara ne olmus aman yarabbim diyerek ağlayarak ağıt yakıyorlardı rüyanın yorumu nedir acaba

Elnare

Wednesday 22nd of July 2020

büyük bir tunel var ben onun üzerinde durmuşum ,tunelin tam karşısı trafik yoludur, bir yolcu otobüsü çok hızlı geliyor ve bu yüzden ben üzerinde durduğum tunelin içine girdi ve çok büyük kaza baş verdi yolcular da öldüler.bu arada ben çok korkdum amma bana birşey olmadı. ve oraya bakmaya gittim

Ahmet

Thursday 5th of March 2020

Yakınımla bindiğim otobüs kaza yaptı ben fırlayıp sağ kurtuldum ama yakınım öldü.Tabiri nedir?

Salih

Thursday 29th of August 2019

Rüyamda otobüs kaza yapıp devriliyor. Herkesin dışarı çıktığını ancak benim sıkışarak çıkamadığımı görüyorum. Herhangi bir yaralanma meydana gelmiyor.

Selahaddin

Thursday 27th of December 2018

Rüyamda ıssız bir yolda eşim ve 3 çocuğumla duruyorduk. Karanlıktı ve dolunay vardı. Sonra dolmuş aşırı hızdan dolayı takla attı. Dolmuştan inen bir kişi anne ve babası olduğunu söylediği bir erkek ve kadın cesedini çıkardı. Bunların hesabını vereceksin diyerek şoföre söylendi. Cesetler parçalanmıştı. Alt kısımlar yoktu. Kan yoktu. Eşimi ve çocuklarımı uzak tuttum. Oğlum 3 yaşında ve o gelmedi. Bu rüyamı yorumlar mısınız?