Rüyada Otobüs Durağı Görmek

Rüyada otobüs durağı görmek rüyayı gören kişinin başarılı sonuçlar alabilmek için sabırla beklemesi gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin özel hayatında ya da iş yaşamındaki kararlarını alırken daha temkinli davranması gerektiğine de yorumlanır.

Rüyada Otobüs Durağında Beklemek

Rüyada otobüs durağında beklediğini gören öğrenciler ya da her hangi bir sınava girenler için olumlu olarak yorum yapılmamak ile birlikte bunun o kişi için daha hayırlı olduğuna da delalet eder. Rüyayı gören kişinin başarı için daha çok çaba sarf ederek daha iyi olan yerlere gelebileceğine de yorumlanıyor. Evliler için ayrılığa ve bekarlar için ise bir süre daha evlilik yolunun beklenmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Durakta Oturduğunu Görmek

Rüyada durakta oturduğunu görmek rüyayı gören kişinin iş ya da özel yaşamında yaşayacağı sorunlardan oldukça rahat ve sürpriz gelişmeler sonucundan sıkıntısız olarak kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Durakta Uzun Süre Beklediğini Görmek

Rüyada durakta uzun süre beklediğini gören kişi yaşamış olduğu mali sıkıntıların çözümü için çok fazla çaba sarf etmediğine ve bu sebepten ötürü de mali sorunlarına çözüm bulamadığına delalet eder.

Rüyada Durakta Fazla Kimsenin Olmadığını Görmek

Rüyada durakta fazla bir kimsenin olmadığın görmek rüyayı gören kişinin uzun zamandır yaşadığı mali sorunun çözümünün henüz gerçekleşmeyeceğine delalet eder. Bunun yanı sıra durağı fazla kalabalık olarak görmek ise rüyayı gören kişinin mali anlamda olan sorunlarının sürpriz bir biçimde gelişen olay sonucunda tak diye çözümleneceğine ve büyük sevinç yaşayacağına delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Senem

Rüyamda otobüs durağında kucağımda 1 yasında kız yeğenimle otobüs bekliyorum. Yanımda bir yemek tepsisi var tepsi içinde mis gibi taze fasulye yemeği var ama ben ikisi ile birlikte nasıl otobüse binebileceğimi, tepsiyi nasıl taşıyacağımı düşünüyorum. O sırada ufaklığı kucağımda döndürürken kafası tepsiye çarpıp ağlıyor. Eline kaşık veriyorum ve kaşığı yalıyor. Yorumlar mısınız?