Rüyada Organ Görmek

Rüyada organ görmek rüyayı gören kişinin kan bağı olsun olmasın çok sevdiği ve çok değer verdiği bir kişiye yorumlanır. Rüyada organ görmek görülen organın durumuna göre de değişiyor. Sağlıklı ve iyi organ görmek rüyayı gören kişinin ömrünün güzel ve iyi geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Organ Bağışladığını Görmek

Rüyasında organ bağışladığını gören kimse gerçek yaşamda da insanlara örnek olacak olan ve insanlık dersi verecek olan bir iyiliği yapacak olarak yorumlanıyor. Rüyanın gerçek olması da mümkün olup yanı zamanda da malından ya da mülkünden de hayır yapacak olarak da yorumlanır.

Rüyada Organ nakli Görmek

Rüyada organ nakli görmek ise rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında menfaat göreceğine inanmadığı bir kimseden hayır göreceğine delalet eder. Bu hayrın sonrasında da rüya sahibinin şaşkınlık yaşayıp çok utanacağına da yorumlanır.

Rüyada Organ Mafyası Görmek

Rüyada organ mafyası görmek ise rüyayı gören kişini huzurunun bozulacağına delalet edip oldukça ufak olan meselelerden dolayı ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada İç Organlarını Görmek

Rüyada iç organlarını görmek rüyayı gören kinin sağlığının bozulacağına ve bir hastalık geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişiyi uğursuz ve şanssız günlerin beklediğine delalet eden bu rüya ayrıca rüya sahibinin bu sıkıntı ve sorunlar sebebi ile eve kapanacağına ve psikolojik olarak da yıpranacağına delalet eder. Bazı alimlere göre ise rüya sahibinin yatağından bile çekmek istemeyeceği durumlar yaşayacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın