Rüyada Örümcekler Görmek

Rüyada örümcekler görmek farklı şekillerde yorumlara sahiptir. Bu rüya maneviyatı güçlü, dindar ve ibadetlerini yerine getiren bir kişiyi simgelerken aynı zamanda büyü gibi dine ters düşen işler yapan, muska hazırlaya, nefsine yenik düşen, zayıf birine de tabir edilir. Bazı âlimlere göre bu rüya hoş şeyler işitmeye, güzel haberler almaya ve hayırlı şeyler duymaya da yorulur. Rüyada görülen örümcek eğer ağ örmüş ise bu rüya çaresizliği simgeler. Rüyada hane içinde gezen bir örümcek görmek ise evdeki bereketin azalacağına ve maddi sıkıntıların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyada örümcek öldürmek iyiye yorulur. Rüya sahibi kişi bir erkekse çevresinde olan ve kişiye kötülük yapmaktan başka bir amacı olmayan, saygısız ve başkaları tarafından sevilmeyip dışlanan, kötü huylu bir kadından ayrılacağına, bu kişiyi hayatından çıkaracağına ve bu şekilde huzur bulacağına, mutlu olacağı, kafasının rahat edeceği günlere kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Evde Örümcek Görmek

Rüyada evde örümcek görmek evdeki rızkın, bereketin ve bolluğun gün geçtikçe azalacağına, maddi kayıplara sebep olacak bazı olayların yaşanacağına, zor duruma düşmeye işaret eder. İş hayatında bir takım sıkıntıların baş göstereceğine ve gelirini artırmak isteyen rüya sahibi için kapılarının burada da yüzüne kapanacağına, , zararın arttığı, borçların çoğaldığı, sabredilmesi gereken zorlu bir sürece, sıkıntılı zamanlara, rahat yüzü görmemeye delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın