Rüyada Öleceğini Görmek

Rüyada öleceğini görmek hayra yorulur ve kişinin sağlığının uzun bir süre yerinde olacağına, mutlu bir hayat süreceğine, keyifli bir yaşamının olacağına, huzur ve refah içinde yaşayacağına, rahatının yerinde olacağına, delalet eder. Ayrıca bu rüya şansın artacağına, bu günlerde her isteğinin gerçek olacağına, kısmetinin açık olacağına, geleceğinin parlak, hayırlı ve güzelliklerle dolu olacağına ve refah bir yaşama sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Ölümünü Görmek

Rüyada ölümünü görmek kişinin zorlu zamanlar geçirdiğine, Allah’tan uzaklaştığına, ibadetlerine yeterince önem vermediğine, doğru yolu bulamadığına işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin kabul olacak tövbesine, her geçen gün daha dindar bir kişi olacağına, Allah katında makamının yükseleceğine delalet eder. Rüyada gömüldüğünü gören kişinin hayatında bir takım sıkıntılar meydana gelir. Rüyada tabutunun taşındığını gören kişi düşmanlarına galip gelecektir. Rüyada öldüğünü görmek kişinin işlediği ya da işleyeceği büyük günahlarına tövbe manasına gelir.

Rüyada Ölüm Anını Yaşamak

Rüyada ölüm anında olduğunu görmek kişinin bencil ve sadece kendini düşünün kişiliğine işaret eder. Kişinin çevresindeki insanlara gaddarca davrandığına, kötülük yaptığına ve mutsuz olmalarına sebep olduğuna, büyük günaha girdiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendine çeki düzen vermesi gerektiğini öğütleyen rüya, kişiliğini düzeltmesi için uğraş vermesine, etrafındakilere değer vermesinin onun için iyi olacağını söyleyen bir uyarı niteliği de taşır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın