Rüyada Öleceğini Görmek

Rüyada öleceğini görmek hayra yorulur ve kişinin sağlığının uzun bir süre yerinde olacağına, mutlu bir hayat süreceğine, keyifli bir yaşamının olacağına, huzur ve refah içinde yaşayacağına, rahatının yerinde olacağına, delalet eder. Ayrıca bu rüya şansın artacağına, bu günlerde her isteğinin gerçek olacağına, kısmetinin açık olacağına, geleceğinin parlak, hayırlı ve güzelliklerle dolu olacağına ve refah bir yaşama sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Ölümünü Görmek

Rüyada ölümünü görmek kişinin zorlu zamanlar geçirdiğine, Allah’tan uzaklaştığına, ibadetlerine yeterince önem vermediğine, doğru yolu bulamadığına işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin kabul olacak tövbesine, her geçen gün daha dindar bir kişi olacağına, Allah katında makamının yükseleceğine delalet eder. Rüyada gömüldüğünü gören kişinin hayatında bir takım sıkıntılar meydana gelir. Rüyada tabutunun taşındığını gören kişi düşmanlarına galip gelecektir. Rüyada öldüğünü görmek kişinin işlediği ya da işleyeceği büyük günahlarına tövbe manasına gelir.

Rüyada Ölüm Anını Yaşamak

Rüyada ölüm anında olduğunu görmek kişinin bencil ve sadece kendini düşünün kişiliğine işaret eder. Kişinin çevresindeki insanlara gaddarca davrandığına, kötülük yaptığına ve mutsuz olmalarına sebep olduğuna, büyük günaha girdiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendine çeki düzen vermesi gerektiğini öğütleyen rüya, kişiliğini düzeltmesi için uğraş vermesine, etrafındakilere değer vermesinin onun için iyi olacağını söyleyen bir uyarı niteliği de taşır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Havva Yıldız

Önce yeğenim kardeşim annem ve ben boş bir alandaydık galiba toprak filan sonra ölüm kıyamet hakkında konuşmaya başladık tabi ondan sonra birkaç şey söyledim dua okudum galiba ben ve ardından yer delindi açıldı gibi oldu hani çok korkunçtu tam hatırlayamıyorum bizi içine çekti birşeyler oldu ama biz sonra tekrar ayağa kalktık ben bir sürü kagıt gördüm herkese ozel veya birkaç kişiye özeldi bunlar galiba birkaç isim vardı üzerlerinde o kişileri bulup onlara haber vermemiz lazımdı haber verdikten sonra da toz filan olup gidecektik rüyada kıyamet oldu diye sandım ama öyle değildi hani belirtileri filan da yoktu kıyametin.. Aldık kağıtları yarı ölü olarak çıktık resmen sonra geçerken uzaktan bir tanıdığımı gördüm boyle çok süslü filan biriydi normalde ama bu sefer çok korkunctu saclari cadı saçı gözler pörtlek çıkık filan.. Neyse sonra biz önce gidip ailemize anlattık durumu sonra gece gece işimizi yapmaya çıktık ilk kişi arkadaşımdı benim zor buldum onu oradan oraya koştum ama buldum sonunda helallaştık filan yeğenimde işini neredeyse bitirmişti ama onun gitmesini istemiyordum… Anneminde elini tuttum bir ara filan sonra işte o korkuyla filan uyandım..

Sultan atalay

Ruyamda resim goruyorum duvarda elime dusuyir resmde kendim olumu görüyorum yuzum siyah goruyorum sonra herkese olecegimi sogluyorum annem torunlarina iyi bak diyorum kocama evlen diyorum sonra agzima kanli cigerlerim geliyor ben yere yatiyorum kimse ilfilenmiyor nedir acaba yorum saygilar

Mustafa suphi can

5 aydır hep oluyorum ruyamda çok sıkıntı içindeyim ruyada korkuyorum hep uyurken dişlerimi sıkıyorum çok guçlu sekilde

Uğur

Rüyada öleceğimi anlıyorum ve iç çamaşırım delik olduğu için rahatsız oluyorum. Onunla insanların beni yıkarken görmemeleri için değiştirmek istiyorum. Bu ne anlama geliyor?

Engin

Bir şey beni öldürmeye çalıştı. Besmele çektim. Beni bıraktı ve kaçtı. Derin nefes aldım ve o esnada uyandım. Bu ne anlama geliyor?