Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek

Rüyada örümcek ağı temizlemek; hayırlara yorularak yoksulluktan kurtulmak olarak açıklanır. Rüyada örümcek ağı temizlediğini görmek; tedbirsizlik nedeni ile bazı irtibatların kesileceğine tabir edilir. Rüyada görülen örümcek ağı bazı insanlar ile kurduğunuz her an kopabilecek özel ilişkilere hassasiyet göstermenize bir uyarı sayılır.
Rüyada örümcek ağı temizlemek; bazı İslami rüya tabircilerine göre; hile ve ayıp işlerin su yüzüne çıkması, rezil rüsva olunması anlamlarına da gelir. Hane içinde örümcek ağları görmenin sizin gıyabınızda iyi olmayacak aldatmacalar olduğuna rivayet edilir, dolayısı ile örümcek ağları temizlemek bu kandırmaların ifşa olmasına yorumlanır.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı; haksızlık ile elde edilen paraya, hileye hurdaya, sahtekârlığa, göz boyamaya simge sayılır, çoğu kez de kumpastır. Rüyasında örümcek ağı gören yaptığı kötülüklerin cezasını maddi anlamda fakirlik görerek, tüccar ise iflas ederek ödeyecektir. Rüyada örümcek ağı görüp müdahale etmeyen kişi için manevi dünyasında da yıkımlar söz konusu olur.

Rüyada Örümcek Ağını Bozmak

Rüyada örümcek ağını bozmak da yapılan fena işlerin bozguna uğratılması anlamına gelir. Rüyada örümcek ağı ile birlikte görülen örümcek de size kötü eylem hazırlığında olan kişinin ortaya çıkarılacağına delil sayılır.

Rüyada Dev Örümcek Ağına Yakalanmak

Rüya bu ya bazı rüyalarda insan devasa örümcek ağlarına yakalandığını, kurtulamadığını görür. Bu rüyanın yorumu iki türlü yapılabilir, ilki; kişinin gerçekten çok büyük düşmanlarının varlığıdır ve kişiye bir tuzak hazırlığı içinde oldukları yorumudur. İkincisi ise kişinin rüyada gördüğü devasa örümcek ağlarına yakalanmasının şahsi korkularından doğan hüsnükuruntusu olduğudur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Pempe akkus

Ruyamda kendi evimde kose duvarin yujaridan asagiya jadar iruncek agi varmis bende bunu elimle asagidan yukariya digru surerek topkuyirum ama orumcek aği taousjanliymis ellerime yapisuyor sobra yyandim

Ayşegül

Kardeşim rüyasında ikimizin örümcek ağlarının içinde yattığımızı görmüş.kendisi ağları temizlemeye kurtulmaya çalışıyomuş. Ama ben rahatmışım. Bişey yapmadan rahatça yatıyomuşum. Ne anlama geliyor acaba yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler

Ezgi

Rüyamda annem, alt komşunun kapısının önündeki iki örümceği ve ağları süpürmemi istiyor. Kapı önüne su dökmemi söylüyor. Ben süpürürken komşunun genç bir akrabası geliyor. Bana, her işte bir hayır var iyi ki erken gelmişiz diyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Tuganay

Rüyamda hatırladığım kadarıyla duvar veya pencere kenarında boydan boya tozdan kararmış örümcek ağı görüp bunu elimle temizlemeye çalıştım. Bu esnada uyandım. Rüyam ne anlama geliyor?