Rüyada Öldürülmek

Rüyada öldürülmek; psikolojik alt yapısında ölüm korkusu yatmasına rağmen hayra alamettir. Rüyada öldürüldüğünü görenin ömrü uzar ve çok uzun yaşar. İleri görüşlü insanlardan iyilik görmeye, aklıselim insanlar ile ortak işe girmeye, tatsızlıklardan kurtulmaya, kötülükleri geride bırakmaya açıklanır.
Rüyada öldürülmek; bir anlamda ruhen ve bedenen yenilenmedir. Eski defterlerin kapatılması, hataların görülerek giderilmesi, haksızlıkların telafisi, amaca odaklanıp çalışma, aile ve sosyal hayatta huzur dolu günler söz konusudur. Bazı rüya tabircileri ise bu rüyanın tekin olmayan insanlara karşı bir ikaz rüyası olduğunda ısrarcıdır.

Rüyada Dövülerek Öldürülmek

Rüyada tanıdığı veya tanımadığı kişiler tarafından dövülerek öldürüldüğünü görmek; çok büyük çile ve acı çekerek gelinecek noktadan muzaffer olarak kalkılacağına işaret eden rüyadır. Günahların affına Allah’a yakın olunacağına işaret eder.

Rüyada Asılarak Öldürülmek

Kişinin maruz kaldığı tüm zorlukların sağlam bir destek ile kurtuluşa dönüşeceğine işaret eder. Rüyadaki ip ne kadar kalın ve sağlam ise desteğin gücü o denli büyük olacaktır.

Rüyada Yakılarak Öldürülmek

Ateş rüyada müjde ve berekettir, rüyada yakılarak öldürülmek de ateşin büyüklüğü nispetinde bereket ve sevinilecek olaylar ile açıklanır. Ateşe zorla sürüklenmek ise hayra yorulmaz.

Rüyada Boğularak Öldürülmek

Rüyada boğularak öldürülmek muradına ermek, uzun bir ömür sürmek ile yorumlanır. Rüyadaki suyun temiz ve berrak olması tabiri güçlendirir. Suyun bulanık olması ise gerçek kötülük ve fenalıklar ile baş başa kalınacağına yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın