Rüyada Öpüldüğünü Görmek

Rüyada öpüldüğünü görmek taşınacağını veya bir yer değişikliği yapacağını anlatır. Aynı zamanda rüya yorumcuları böyle bir rüyayı kişinin sevdiği insandan evlenme teklifi alacağına yormaktadır. Kişi bu evlenme teklifi ile kişi havalara uçacak çok çok büyük mutluluk yaşayacak demektir. Rüyada öpüldüğünü görmek ruh ikiziniz diyeceğiniz biri ile evleneceğinize delalettir. Rüyada öpüldüğünü görmenin bir diğer anlamı hayırlı bir gönül ilişkisidir.

Rüyada Erkek Tarafından Öpülmek

Rüyada erkek tarafından öpülmek kişinin etrafında birisinden iltifatlar alacağını güzel sözler duyacağına, övüldüğünü göreceğine delalettir. Ayrıca kişinin yakında çok müjdeli haberler alacağını da anlatır. Eğer erkek arkadaşınızın sizi öptüğünü rüyada gördüyseniz erkek arkadaşınızdan size çok hayırlı bir yarar olacağı anlamına gelir. Hatta bu kişi ile güzel bir mutlu yuva kurabilirsiniz demektir.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyada dudaktan öpmek kişinin hayatındaki gayelerinin hayallerinin gerçek olacağını anlatır. Yani rüya sahibi dileklerini gerçekleştirecek ve mutlu olacak anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda içtenlik, dostluk olarak da değerlendirilir. Çevresinizde çok iyi anlaşacağınız insanlarla dostluklar kuracak, samimiyeti ilerleteceksiniz demektir.

Rüyada Yanaktan Öpülmek

Rüyada yanaktan öpülmek kişinin her zaman helal lokma yediğini, asla harama el uzatmadığını, rızkının ve bereketinin bol olduğunu anlatır. Kişi işinden bol kazanç sağlayacak, ardı ardına kısmetler görecek demektir.

Rüyada boyundan öpülmek

Rüyada boyundan öpülmek kişinin aşk hayatına anlatmaktadır kişi bir erkek ya da kadın mı ile yakınlaşacak ve beklemediği mutluluk ile dolacak demektir. Kişinin yaşadığı sıkıntılar moral bozukluğu bu aşk ile yok olacak, iç dünyası güzelleşecek demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın