Rüyada Öpüldüğünü Görmek

Rüyada öpüldüğünü görmek taşınacağını veya bir yer değişikliği yapacağını anlatır. Aynı zamanda rüya yorumcuları böyle bir rüyayı kişinin sevdiği insandan evlenme teklifi alacağına yormaktadır. Kişi bu evlenme teklifi ile kişi havalara uçacak çok çok büyük mutluluk yaşayacak demektir. Rüyada öpüldüğünü görmek ruh ikiziniz diyeceğiniz biri ile evleneceğinize delalettir. Rüyada öpüldüğünü görmenin bir diğer anlamı hayırlı bir gönül ilişkisidir.

Rüyada Erkek Tarafından Öpülmek

Rüyada erkek tarafından öpülmek kişinin etrafında birisinden iltifatlar alacağını güzel sözler duyacağına, övüldüğünü göreceğine delalettir. Ayrıca kişinin yakında çok müjdeli haberler alacağını da anlatır. Eğer erkek arkadaşınızın sizi öptüğünü rüyada gördüyseniz erkek arkadaşınızdan size çok hayırlı bir yarar olacağı anlamına gelir. Hatta bu kişi ile güzel bir mutlu yuva kurabilirsiniz demektir.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyada dudaktan öpmek kişinin hayatındaki gayelerinin hayallerinin gerçek olacağını anlatır. Yani rüya sahibi dileklerini gerçekleştirecek ve mutlu olacak anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda içtenlik, dostluk olarak da değerlendirilir. Çevresinizde çok iyi anlaşacağınız insanlarla dostluklar kuracak, samimiyeti ilerleteceksiniz demektir.

Rüyada Yanaktan Öpülmek

Rüyada yanaktan öpülmek kişinin her zaman helal lokma yediğini, asla harama el uzatmadığını, rızkının ve bereketinin bol olduğunu anlatır. Kişi işinden bol kazanç sağlayacak, ardı ardına kısmetler görecek demektir.

Rüyada boyundan öpülmek

Rüyada boyundan öpülmek kişinin aşk hayatına anlatmaktadır kişi bir erkek ya da kadın mı ile yakınlaşacak ve beklemediği mutluluk ile dolacak demektir. Kişinin yaşadığı sıkıntılar moral bozukluğu bu aşk ile yok olacak, iç dünyası güzelleşecek demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (16)

Yusuf k

Kiz arkadasim rüyasında baska bir tanıdığı erkek tarafindan boynundan opuldugunu görüyor bunun anlami nedir?

Defne

Sevgilim rüyamda beni göğüsümün biraz aşağısından öptü

gizem

Rüyamda erkek arkadaşın dizinde başımı kollarının arasına almış 1 grup arkadaş otururken başımdan veya saçımda öpüyor gizli şekilde

bartu

rüyamda tanımadıgım bir kız tarafından bi anda öpüldüm yanaktan sonrada kaçıp gitti

Kadriye

Mrb sevdigim kisinin ruyada beni ensemden öpüyodu ama cok güzel sevgi dolu bi duyguydu , böle sarip sarmalamişti

tuna aslan

Rüyamda uyutomuşum ve. Daha önce hoşlandıgım bir kız beni öperek yanaktan uyandırıyor ne anlama geliyor

Bilgin doğan

Rüyamda beraber çalıştığım bayanla dans ediyoruz bitince beni yanağından öpüyor

Ruh adam

Rüyamda aşık olduğum fizyoterapistim olan kadının beni yanağımdan öpmesi ne anlama geliyor?

Bedirhan

Rüyamda sevdiğim kız ensemden defalarca öptü. Yorumlar mısınız?

Magbule

Rüyamda ölmüş babaannem bana ekmek verdi. Ekmeği yedim mi hatırlamıyorum. Daha sonra bu ekmeği kızıma verdim. Ne anlama gelir?

Melisa Seher

Rüyamda iş yerimdeki patronumun oğlu beni yanağımdan öptü ve devamlı rüyama giriyor. Bu ne anlama geliyor?

Fatma Demır

Rüyamda yaşça benden küçük bir erkek beni öptü. O öpücüğü hissederek uyandım ve şok oldum.

Nida

Rüyamda yakın arkadaşım ile kafeye gittik ve orada bir erkek vardı. Başka tarafta da yine aynısı vardı. Sanki ikizlerdi ve sonra beni bir odaya çekip elini ağzıma kapatıyordu. Nefesini boynuma üflüyordu ve ben gıdıklanıyordum. Çok etkilenmiştim bu rüyadan. Yorumlar mısınız?

Sema

Rüyamda tanımadığım bir insan, bana sarılmış halde bana sen benim ruh ikizimsin dedi. Anlamı nedir?

Ayşe

Rüyamda ağlayarak annemden helallik istedim. Annem de gelip beni yanaklarımdan öptü. Tabi ben helallik istediğim zaman annem rüyamda merdivenden düşmüş. Bu ne anlama geliyor?

Aslı

Rüyamda kütüphaneye gidiyorum , tanıdığım ama hiç konuşmadığım çocuklarda kütüphane içerisinde bulunuyor. Ben kitaplara bakıyorum. Bir kitabın arkasını yırtıyorum . Bir çocuk gelip yapma gibi bir şeyler diyor ama tam anlamıyorum. Sonra o diğer arkadaşını çağırıyor. Ben onlara bakıyorum, arkamda nefeslerini hissediyorum. Birisi boynumu öpüyor ve ardından beraber oturuyoruz. O şebeklik yapıyor. Bunun anlamı nedir?