Rüyada Ölünün Gülmesi

Rüyada ölünün gülmesi kişinin hayatında bazı hatalar yaptığını ve bunu artık farkına varacağını, cesur adımlar atacağını anlatır. Rüya sahibi maceraperest karakterini kaybetmeyecek ama hayatını eskisi gibi riske atmaktan artık vazgeçecek demektir. Bundan sonra da keyifli bir hayat sürmek için uğraşacak anlamına gelir. Bu rüyayı dini şekilde yorumlamak gerekirse rüyada gülen ölü eğer gerçek hayatınızda da ölmüş bir insan ise o kişinin ahiret hayatında mutlu ve huzurda olduğuna delalet eder.

Rüyada Ölünün Ağlaması

Rüyada ölünün ağlaması rüyayı gören kişi için pek hayırlı değildir. Eğer ölü tanınan bir insansa rüya sahibinden yardım ya da dua bekliyor anlamına gelir. Ayrıca bu ölü kişinin dünyada tamamlayamadığı bazı işler olduğunu ve bu işlerin rüya sahibi tarafından tamamlanmasını istediğini anlatmaktadır.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada ölünün dirilmesi kişinin hayatında helal yollardan para kazanarak mal mülk sahibi olacağına, etrafında bu sebeplerle kendisini kıskanan insanların olduğuna ve onların inadına asla çizgisini bozmadan, kendisinden ödün vermeden ailesiyle gıpta edilen bir hayat yaşayacak diye yorumlanır.
Rüyada görülen ölü dirildikten sonra konuşmaya başladı iste rüya sahibinin çok uzun zaman boyunca çözemeyeceği, baş edemeyeceği bazı dedikodular olacak, adının üzerine leke sürülecek demektir.
Rüyada ölünün görülmesi kişinin sevmiş olduğu ya da yakın olduğu bir insanı kaybetmenin etkisi ve onlara olan özlemin bilinçaltlarında ortaya çıkmasını anlatır. Hala ölüm acısı yaşayan kişiler bu tip rüyalar görebilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

İlker YÜCEL

Merhabalar Allahın selamı üzerinize olsun.
Öncelikle gördüğüm rüya okadar gerçektiki etkisini hala üzerimden atamıyorum çok fazla etkilendim.
Rüyaya geçecek olursam Rüya birden başlıyor öncesi yok evin çıkış kapısında kalabalık dizilmiş haldeyiz ve ikibuçuk yaşındaki kızımın vefaat ettiğini onu cenaze arabası gibi bir arabaya yerleştireceğimizi söylüyorlar etraf kalabalık içerden imam veya bir hoca gibi birisi neler yapmamız gerektiğini felan söyleyerek geliyor kızımı bembeyaz kıyafetlere sarıp getiriyorlar kefen değil yüzü açıkta kundağa benziyor daha çok.Sonrasında ise imam bana sen biraz öne gel seni göremiyor diyor bende öne çıkıyorum kızım beni görünce biraz gözlerini açıp gülmeye başlıyor ve imamda “hah tamam şimdi oldu götürebiliriz diyor” sonra kızımı arabaya yerleştirmek için uzaklaştırıyorlar kızımdan ağlama gibi bir ses geliyor.Sonra uyanıyorum kalbim parçalanacak şilde atıyor bilki iki üç dakika uyandığımın dahi farkına varmadım.
Bu rüya ne anlama geliyor yardımcı olursanız çok minnettar olurum.Hayırlı günler diliyorum.Kadir geceniz mübarek olsun.

Ramazan

Rüyamda cenaze evindeydim. Çok fazla kalabalık olmasa da bir yoğunluk vardı. Evdeki kadınlardan biri küçük bir çocuğa duvardaki resmi kaldırmasını söyledi. Eski bir arkadaşım koltukta uzanıyordu. O resmi görünce haykırarak ağlıyordu. Ben teselli etmek için yanına gittim ve onu gıdıklamaya başladım. O da beni görünce kahkaha attı ve gülmeye başladı. Bu rüyamı yorumlar mısınız?