Rüyada Ölünün Canlanması

Rüyada ölünün canlanması, rüyayı gören kişinin hayatının düzene gireceğine, hayırlı işler yapacağına, kendisine faydası dokunan, iyi kalpli, temiz niyetli insanlarla karşılaşacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına işaret eder ve bütün olumsuz durumların, maddi ve manevi açıdan kişiyi uzun süredir tedirgin eden konuların çözüm bulacağına alamet olunur. Rüyada bir ölünün dirildiğini görmek, mevcut bir hastalığın tez zamanda şifa bulacağı manasına da gelmektedir. Rüyada ölünün canlandığını görmek aynı zamanda kişinin geçici değil, kalıcı mutluluklara kavuşacağının habercisidir.

Rüyada Ölmüş Karısını Canlanmış Görmek

Rüyada vefat eden eşin canlandığını görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına ve fakirleşeceğine delalettir. Rüyada dirildiği görülen kişi rüya sahibinin oğlu ise, var olan bir düşmanın affedileceği manasına gelmektedir.

Rüyada Ölünün Gülerek Canlandığını Görmek

Rüyada ölünün gülerek canlandığını görmek, rüyayı gören kişinin kendisi için önemli ve sevindirici bir haber alacağı manasına gelmektedir. Güler yüzle dirilen kişi rüya sahibinin babası ise rüya sahibinin giriştiği her işi başarı ile tamamlayacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır. Büyük mutluluklar ve hayırlı kazançlara da işarettir. Aynı şekilde annesini de bu şekilde gören kişi bereketli, huzurlu, sağlıklı bir ömre kavuşur.

Rüyada Ölü Bebeğin Canlanması

Rüyada ölü bir bebeğin canlanması, rüya sahibinin en yakın zamanda güzel ve temiz bir haber alacağına delalettir. Aynı zamanda çok uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olunacağının da işaretidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Buğra Bircan

Rüyamda 5 ay önce ölen dedemin evine gittiğimde koltuğunda uzanmış duruyordu.Onu gördüğümde şok oldum.Dedeme bişey sordum(ne olduğunu hatırlamıyom). Dedem de “Oğlum mezar çok soğuktu bende geleyim şuraya ısınayım” dedi.Dedemin ağzı çamurluydu ve gözleri mosmordu.

Fadik Korba

Annem rüyasında toprağı eseleyip koçun fırlayıp kalktığını görmüş bu ne anlama gelir ve benimde çocuğum hasta bununla bir ilgisi varmidir

Tuncay demir

Rüyamda ölü bebeğin diriltildiğini gördüm ve gülüyordu
bu ne anlama geliyor lütfen açiklarmisiniz

Murat Köseci

Rüyamda ırmak gibi geniş kanalda akan suyun içerisinde cesetlerin gittiğini gördüm. Rampa aşağı akan suyun kısa mesafede durgun olduğu bir bölgeydi. Suyun içinde eşimin cansız bedeninin cesetlerle gittiğini ve akarsuda bile çok yavaş hareket ettiğini gördüm. Eşim suyun durulduğu yerde diğer cesetlerle birlikte dururken ben suya atladım ve cesetlerin içinden eşimi sudan çıkardım. Düz bir kayanın üzerine yatırdım. Sonra eşim canlandı ve hiç konuşmadım. Sadece eşim yeniden canlandığı için sadece o ortamdan koruma telaşı içerisindeydim. Suya baktım ve hiç ceset yoktu. Su durgun ve berraktı. Suyun kenarına gittim ve baktığımda hiç görmediğim bir sürü değişik balık gördüm. Ben suya bakarken beyaz renkli balık bana yaklaştı ve ağzını açtığında gül destesi çıkıyordu ve ben elimde bir şey tutuyordum. Korkuyla suya vuruyordum ve ağzını kapatıyordu. Tekrar bana yönelip ağzını açıp ağzından beyaz gül destesi çıkıyordu ve ben tekrar suya vuruyordum ve ağzını kapatıyordu. Bu birkaç defa oldu. Sonra esimin yanına gittim ve nefes alıyordu.Sonra kayadan düz bir şekilde dolap vardı. Kapaklıydı ve kapağı açtım. Bir kitapla yanan bir mum vardı. Tam hatırlamıyorum ama kitap Kuran-ı Kerim olabilirdi. Mumu aldım. Kenara koydum ve kitaba uzandım. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Yeşim

2 tane cenaze vardı. Biri çocuk, biri büyüktü. Bir kadın da cenazeleri kefenliyordu. Çocuk olan uykudan uyanır gibi kalktı ve kadın sen öldün yat dedi. Kefenledi ve sonrasında mezara koydular. Küçük bir oyuncak ayı da koydular. Bunun anlamı nedir?