Rüyada Ölünün Canlanması

Rüyada ölünün canlanması, rüyayı gören kişinin hayatının düzene gireceğine, hayırlı işler yapacağına, kendisine faydası dokunan, iyi kalpli, temiz niyetli insanlarla karşılaşacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına işaret eder ve bütün olumsuz durumların, maddi ve manevi açıdan kişiyi uzun süredir tedirgin eden konuların çözüm bulacağına alamet olunur. Rüyada bir ölünün dirildiğini görmek, mevcut bir hastalığın tez zamanda şifa bulacağı manasına da gelmektedir. Rüyada ölünün canlandığını görmek aynı zamanda kişinin geçici değil, kalıcı mutluluklara kavuşacağının habercisidir.

Rüyada Ölmüş Karısını Canlanmış Görmek

Rüyada vefat eden eşin canlandığını görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına ve fakirleşeceğine delalettir. Rüyada dirildiği görülen kişi rüya sahibinin oğlu ise, var olan bir düşmanın affedileceği manasına gelmektedir.

Rüyada Ölünün Gülerek Canlandığını Görmek

Rüyada ölünün gülerek canlandığını görmek, rüyayı gören kişinin kendisi için önemli ve sevindirici bir haber alacağı manasına gelmektedir. Güler yüzle dirilen kişi rüya sahibinin babası ise rüya sahibinin giriştiği her işi başarı ile tamamlayacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır. Büyük mutluluklar ve hayırlı kazançlara da işarettir. Aynı şekilde annesini de bu şekilde gören kişi bereketli, huzurlu, sağlıklı bir ömre kavuşur.

Rüyada Ölü Bebeğin Canlanması

Rüyada ölü bir bebeğin canlanması, rüya sahibinin en yakın zamanda güzel ve temiz bir haber alacağına delalettir. Aynı zamanda çok uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olunacağının da işaretidir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Buğra Bircan

Rüyamda 5 ay önce ölen dedemin evine gittiğimde koltuğunda uzanmış duruyordu.Onu gördüğümde şok oldum.Dedeme bişey sordum(ne olduğunu hatırlamıyom). Dedem de “Oğlum mezar çok soğuktu bende geleyim şuraya ısınayım” dedi.Dedemin ağzı çamurluydu ve gözleri mosmordu.