Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup almak, rüyayı gören kişinin bazı kişilerden bir takım muhabbetler duyacağına, bilmediği bazı mevzuları öğreneceğine, çevresinde olup biten şeyleri öğrenip bilgi sahibi olacağına delalettir. Rüyada görülen mektup olumlu ise kişinin şansının döneceğine olumsuz ise kişinin şanssızlık ile boğuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Eski Sevgiliden Mektup Almak

Rüyada eski sevgiliden mektup almak, rüya sahibinin eski sevilisinden bir haber alacağına ya da kendisiyle bir yerde karşılaşacağına yorulmaktadır. Rüyada eski sevgiliden mektup aldığını görmek aynı zamanda kişinin aklının ve kalbinin hala eski sevgilide olduğu manasına da gelmektedir.

Rüyada Mektup Almak ve Okumak

Rüyada mektup aldığını okuduğunu ve bu mektubu okurken mutlu olduğunu görmek, rüya sahibinin mutlu, huzurlu ve hayırlı günler geçireceği manasına gelmektedir. Fakat kişi mektubu okuduğunda üzülüp, can sıkıntısı çekiyor ise kişinin maddi ve manevi sıkıntıya düşeceğine, huzursuz zamanlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada Aşk Mektubu Almak

Rüyada aşk mektubu almak, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, şansının döneceğine, mutlu, güzel ve hayırlı bir haber alacağına, sıkıntının, kederin, elemin dağılacağına delalettir. Rüyada aşk mektubu aldığını görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin imkansız olarak gördüğü şeylere kavuşacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Ölüden Mektup Almak

Rüyada ölüden mektup almak, rüya sahibinin umutsuz olduğu bir anda güzel bir haber alacağı, hayal kırıklığı yaşadığı bir mevzunun kendisini yeniden heyecanlandırıp mutlu edeceği ve hayırlı haberler sayesinde mutluluğa kavuşacağı manasına gelmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın