Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini canlı olarak görmek rüya sahibinin çok güzel günler göreceğine delalettir. Kişi neye üzülüyor ve içerliyorsa, bu konular çözüme kavuşacak ve rüya sahibinin hakkında hayırlısı olacaktır. Bu kişinin çektikleri bitecek, işiyle alakalı güzel gelişmeler yaşanacak ve sosyal hayatına da bu olumlu haller yansıyacaktır. Rüyasında ölmüş birini canlı olarak gören kişinin hane halkıyla muhabbeti de güzelleşecektir.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, ölmüş birini görmek gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatındaki olumlu gelişmelere işaret eder bu rüya. Bunun yanı sıra haneyi dolduracak bir bereket de vardır. Bazı yorumculara göre bu rüya sağlığa dikkat edilmesi gerektiğine dair bir ikazdır. Bilhassa sinir sistemine dair rahatsızlıklara yakalanmamak için kişi kendini çok hırpalamamalıdır. Çünkü hayatındaki olumsuzluklar teker teker yok olacaktır.

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Rüyada ölmüş birini öptüğünü gören özellikle maddi açıdan durumun düzelmesine delalettir. Kişinin borçları azalacak, içinde bulunduğu dar boğazdan çıkılacak fırsatlar olacak ve yavaş yavaş bu maddi sıkıntıların yükü hafifleyecektir. Rüyasında ölmüş birinin elini öptüğünü görmek ise kişinin utangaç mizacına işarettir. Rüya sahibi çekingen, sosyal hayatta geri planda duran, mahcup bir kişiliktir. Fakat bu rüya, rüya sahibinin bu pasif hallerinden kurtulup daha girişken olacağına delalettir.

Rüyada Ölmüş Birinden Haber Almak

Rüyada ölmüş birinden haber almak vuku bulacak bazı olayların işaretidir. Rüyayı yorumlarken alınan haberin iyi ya da kötü olduğuna bakılır. Rüya sahibi ölmüş bir kimseden kötü bir haber alıyorsa, gerçek hayatta da alacağı tatsız haberler vardır. Bu haberlerle canı sıkılacak ve üzülecektir. Fakat rüya sahibi ölmüş bir kişiden iyi haber alıyorsa, gerçek hayatta da duyacağı güzel haberler olacaktır. Bu haberle mutlu olacağına alamettir.

Rüyada Ölmüş Birinin Şikâyetlerini Dinlemek

Rüyasında ölmüş bir kimsenin bir şeylerden yakındığını ya da şikâyetçi olduğunu görmek bazı rüya tabircilerine göre ölünün ahiretteki halinin sıkıntılı olduğu yönündedir. Günahları sebebiyle ölmüş kişinin vaziyetinin, rüyayı görene hissettirildiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Gülümsemesi

Rüyada ölmüş bir kimsenin kendisine gülümsediğini görmek güzel haberlere, ferahlatacak bir gelişmeye, bekâr biri için hayırlı bir izdivaca delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın