Rüyada Öğürmek

Rüyada öğürdüğünü görmek birçok farklı şekilde tabir edilir. Rüyada öğürmek genç bir hanımın evlenme isteği şeklinde yorumlanır. Bu isteğini dile getirmeyebilir ama gönlünden sık sık geçen bir arzudur. Başka bir yoruma göre rüyada öğürmek şehvet düşkünü olmaya alamettir. Bu kişinin cinselliğe dair konulara alakası çok fazladır. Bu konuda zaafı olduğu söylenebilir.

Yine başka bir rivayete göre ise öğürmek bir hastalığın habercisidir. Fakat hastalığa yakalanan kişi dermanını da bulacaktır. Bu rüyayı gören kişi zaten hasta ise o kişinin hastalığının çok ilerleyeceği ve şifa bulamayacağı söylenir. Karnı hayli tok birinin rüyada bu tokluk sonrası öğürdüğünün görmesi iyiye yorulmaz. Bu rüya sahibinin kişiliği ile ilgili bir rüyadır ve onun hoyratlığını, kendini beğenmişliğini ve tavırlarındaki kabalığı gösterir.

Rüyada Öğürüp İstifra Etmek

Rüyada öğürerek istifra ettiğini gören kişinin içinde birikmiş duygular vardır. Bu kişi söylemek istediklerini söyleyememiş, kırgınlıklarını anlatamamış, kendini ifade etme imkânı bulamamış bir kimsedir. Rüyasında öğürüp, ardından kusarak kişi rahatlamak istemektedir. Rüya sahibinin içine attığı her şeyin artık içine sığmaz bir hale geldiğinin alametidir.

İçindekiler taşma noktasına gelmiş olan bu kişi, rahatlamak için sözlerini özgür bırakacaktır. Bu rüyanın bir başka yorumu ise kişinin ruhi ve manevi sıkıntılarıyla ilgilidir. Rüya sahibinin üzerinde nazardan, kem gözden, hasetten dolayı biriken kötü enerjileri atması gerekmektedir. Öğürdükten sonra kusan kişi üzerinde biriken bu negatifliği bir vesileyle atacaktır. Bir kimsenin duasıyla ya da dine yönelerek şifa bulacaktır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!