Rüyada Okula Gitmek

Rüyada okula gitmek kişinin okul hayatında başarılı olacağına, diğerlerinden ileri bir noktaya ulaşacağına, kişisel yeteneklerini geliştirmek için çaba harcayacağına, iş hayatında ise bilinen ve çalışkan biri olarak anılacağına delalet eder. Bu rüya kişinin kısa zamanda tecrübe edinerek işinin ehli bir kişi olacağına, çok iyi gelir edeceğine ve maddi anlamda asla sıkıntı yüzü görmeyeceğine delalet eder. Rüyada okula gitmek kararlı, kendinden emin ve kendini geliştirmeye hevesli, öğrenmeye açık bir kişiliği simgeler.

Rüyada Okulda Olduğunu Görmek

Rüyada okulda olduğunu görmek, kişinin uzun zamandır istediği huzura ve refaha ulaşacağına, mutlu bir hayata sahip olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca okumayı isteyen, akademisyenlik hayalleri olan bir kişiliği olduğuna ve herkesten önde olmak için hep çok çalıştığına işaret eder.

Rüyada Okula Geç Kalmak

Rüyada okula geç kalmak uğursuzluğa delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında bazı aksilikler olacağına, maddi gelirinde düşme olacağına, yaşam standartlarında da azalma olacağına delalet eder. Kişinin tüm işlerinin ters düz olacağına, planladığı işlerin önünde engeller belireceğine işaret eder.

Rüyada İlkokula Gitmek

Rüyada ilkokula gitmek rüya sahibini bekleyen mutlu ve sevgi dolu bir hayatı simgeler. Kişinin akademisyenlik gibi hayallerinin gerçek olacağına, iyi yerlere geleceğine, saygınlık kazanacağına, kariyerinde hedeflediği yere geleceğine, iş hayatında hiçbir sorun yaşamayacağına, ilerlemek istediği her yolun kendisine açık olacağına delalet eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Ulaş bardakçı

Selamıaleyküm Rüyamda kardeşim benden içki için para istiyor yanında benim tanıdığım arkadaşı var cüzdanım masanın üstünde duruyordu ben onları kovuyorum

Nehir Kavak

Ben yeni bir okula kaydoldum rüyamda kırmızı bi arabaya bindim o arabayla okula gidiyomuşuz arabaya bindikten sonra birden araba minübüse dönüştü neyse bindiğimde yanımda annem belirdi birden arabada benim yaşımda birsürü kız çocuğu vardı benim üstümde forma onlarınki ise normal günlük kıyafetlerdi anneme niye böyle diye sordum okulun ilk günü olduğu için dedi sonra o münübüs lavanta çiçeği ve diyer çiçek tütlerinin olsuğu çok güzel yeşilliğe girdi annem gülümsedi bende ona gülümsedim ve rüya bitti