Skip to Content

Rüyada Nohutlu Pilav Görmek

Rüyada nohutlu pilav görmek kısmetlerin artacağına, maddi durumu hali hazırda iyi olan rüya sahibinin malının bereketlenerek artacağına ve daha iyi bir duruma geleceğine delalet eder. Geçimini zar zor sağlayan kişilerin daha iyi bir maddi duruma sahip olacağına, borçlarını kapatacağına, ferah bir hayata kavuşacaklarına, zenginler için elindeki mallarını iki katına çıkaracaklarına delalet eder. Rüyayı gören kişinin şükrettikçe, malını paylaştıkça ve zor durumdaki insanlara yardım eli uzattıkça malının artacağına, bereketleneceğine ve bolluğun her yanını saracağına yorulur. Bazılarına göre bu rüya malk ve mülk edinmeye delalet eder.

Rüyada Nohutlu Pilav Yapmak

Rüyada nohutlu pilav yapmak rüya sahibi bekar ise yakın zamanda kendisi için hayırlı olacak biri ile yapacağı evliliğe yorulur. Kişinin herkesin dilinde olacak kadar güzel bir düğün ile dünya evine gireceğine işaret eder. Evli bir kişinin bu rüyayı görmesi evlatlarını evlendireceğine delalet eder. Bu rüya kalabalığa, düğün dernek kurmaya, sünnet, söz ya da nişan gibi herkesin yüzünün güldüğü büyük topluluklara delalet eder. Ayrıca kişinin aile üyeleri ile geçireceği mutlu bir hayata tabir edilir.

Rüyada Nohutlu Pilav Yemek

Rüyada nohutlu pilav yemek hayırlı evlada, eşler arasındaki uyumun güzelliğine, vefalı arkadaşlıklar edinmeye, kişinin rutin hayatında eğlenceli aktiviteler edinmesine işaret eder. Bu rüya hediyelere, kutlamalara bu sebeple ince düşünceli arkadaşlıklara sahip olmaya, maddi açıdan rahatlığa ve haneye gelecek bolluğa, berekete ve refaha işaret eder.