Rüyada Okul Sırası Görmek

Rüyada okul sırası görmek, rüya sahibinin yeni dostluklar kuracağına, birçok ortak özelliğe sahip birisiyle tanışacağına, bu kişiyle çok hoş zaman geçireceğine delalet eder. Ayrıca, okul sırası rüyayı gören kişinin, okuduğu okula devam edeceğine ve her yaşta yeni şeyler öğrenmek isteyen birisi olduğuna işaret eder. Bu rüya, eski bir tanıdıkla karşılaşmak ya da o kişiden bir haber almak biçiminde de tabir edilirken, bu kişinin çevresinde sevilen ve duyulan biri olduğu, geleceğe yönelik düşüncelerinin tümünün gerçekleşeceği şeklinde de yorumlanır.
Okula gittiği dönemde kötü anıları olan kişiler için okul sırası, bu anıları unutmak istemeye de işaret eder.

Rüyada Okul Tahtası Görmek

Rüyasında okul tahtası gören kişi, çoğunlukla eskiden yaşamış olduğu kötü bir olaydan etkilenmiş ama bu kötü olaydan ders almamıştır. Bu rüya, rüya sahibinin yaptığı yanlışları analiz edip tekrar etmemek yerine, sürekli benzer yanlışlara düştüğünü, bu nedenle de başını sürekli derde soktuğunu gösterir. Bu kişinin bu yanlış davranışını değiştirmesi gerektiğine işaret eden bu rüya, bir uyarı olarak düşünülmelidir.

Rüyada Okul Koridoru Görmek

Okula devam edenler için bu rüya, bazı aksilikler nedeniyle öğrenimine ara vermek zorunda kalınacağına işaret eder. Eğer bu okul koridoru uzun değilse, yaşanacak bu sıkıntı da uzun sürmez. Rüyada görülen okul koridorunun uzun olmasıysa, rüya sahibinin yaşamını ve geleceğini etkileyecek kadar uzun sürecek sıkıntılara işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın