Rüyada Okey Oynamak

Rüya sahibi gerçeklerden uzak bir yaşam sürmekte ve hayallerinin etkisindedir. Rüyada okey oynamak eline düzgün kazanç geçmeyen işler peşinde koştuğunu gösterir. Çevresine dikkat etmelidir. Çevresi de kendi gibi sadece hayatı günlük yaşayan kişilerden oluşmuştur. Sizi yanlış yönlendirecek çevrenizden uzak kalmanızı gösteren bir rüya.

Rüyada Okey Atmak

Boş işlerle uğraşıyor ve hayatı günlük yaşıyorsunuz. Rüyada okey oynamak bir bakıma rüya sahibinin kendisine dikkat etmediğini ve kötü bir hayat içinde olduğunu da gösterir. Ailesinin uyarılarını takmayan rüya sahibi sonradan pişman olacaktır. İkili ilişkilerinizde de sizi kandıran bir çevreniz var. İman gücünüzün zayıfladığını ve manevi hayatı önemsemediğinizi de gösterir.

Rüyada Şans Oyunları Oynamak

İş hayatınızda bazı riskler altına girecek ve mantıklı kararlar alarak terfi edeceksiniz. Şans oyunu oynamak bazı durumlarda düşmanlarınızı yeneceğinizi de gösterir. Hayata bakış açınız olumludur. Büyük fırsatlar yakalayacak ve bunları çok iyi değerlendireceksiniz.

Rüyada Kumar Oynadığını Görmek

Zararlı işler içindesiniz ve doğru kararlar veremiyorsunuz. Tartışmalarla dolu bir yaşamınız var. Bazı işleriniz hep engelli. Kumar oynadığını ve kazandığını gören ise rakiplerine üstünlük edecek ve iş alanında önemli bir adım atacaktır.

Rüyada Tavla Oynama

Tavla oynamak bir bakıma şanslı bir dönem içinde olduğunuzu gösterir. Akıllı ve mantıklı kararlar alıyor ve çevrenizden de destek görüyorsunuz. Kararlarınızı kendiniz alıyor ve hayatınıza bir yön vermek istiyorsunuz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın