Rüyada Hayal Görmek

Bir musibet bin nasihatten iyidir sözünün doğruluğuna işaret eden bir rüyadır. Rüyada hayal görmek rüya sahibinin hayatında hiçbir konuda deneyimlemeden doğruyu bulamayacağına inandığı ancak bazı konularda büyüklerinin ya da bilgili kişilerin uyarılarını dikkate almadan adım attığı için canının yanacağı rivayet edilir. Bir süre sonra uyarılara kulak asmayışından ötürü çevresindeki insanlar tarafından yalnızlaştırılacağı işaret edilir. Kısa bir özetle rüyasında hayal gören kimsenin dünyadaki bazı gerçekleri göz ardı ettiği için üzüleceğine delalettir.

Rüyada Rüya İçinde Rüya Görmek

Hayatın karmaşası içinde rüya sahibinin kendisini yitirmek üzere olduğu ve çevresinde gelişen olayların içinde olduğu için doğru yolu bulmakta zorluk çektiği işaret edilir. Bu durumdan kurtulmak adına rüya sahibinin olaylara objektif bakan bir kişiden yardım alması ya da daha sakin düşünebileceği bir ortam yakalaması gerekir. Farklı tabirlerinden bazıları da hayırlı haberlerin alınacağı, hataların düzeltileceği, rüya sahibinin kötü niyetli kimselerin hedefinde olduğu şeklindedir.

Rüyada Rüya Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü rüyanın gerçekleşeceği rivayet edilir. Bu dönemde rüya sahibinin temkinli olması ve hayatına yön verirken hem mantığına hem de hislerine güvenerek en doğru yolu tayin etmesi gerektiği işaret edilir.

Rüyada Rüya Anlatmak

Rüyada rüyasını anlatan kimsenin çok güçlü arzuları olduğuna delalettir. Rüya sahibinin bu arzularını gerçekleştirebilmek adına kendisinden yaşça oldukça büyük bir kadından yardım alacağına alamettir. Hayatındaki problemlerin güzel bir şekilde çözüleceği, mesleğindeki güzel değişimlerin çalışma hayatında yeni ve hayırlı bir kapı açacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın