Rüyada Öğüt Görmek

Hayırla tabir edilen rüyada öğüt görmek kişinin hem iş hayatında hem de sosyal hayatında yanlış yapmamak adına bilgi ve tecrübe sahibi kimselerden aldığı nasihatleri önemsediği rivayet edilir. Bu sayede iyi yerlere geleceği ve hayır duası alacağı işaret edilir.

Rüyada Öğüt Vermek

Gerçek anlamına yorulan rüyalardandır. Rüyasında tanıdığı birine öğüt veren kişinin, karşısındakinin yanlış yapmasını engellemeye çalıştığı rivayet edilir. Rüya sahibinin kendi değerlerine bağlı kalan, yanlış tavırlara karşı sessiz kalamayan biri olduğu tabir edilir.

Rüyada Öğüt Dinlemek

Rüyanızda öğüt dinlediğinizi gördüyseniz eğer ebeveynlerinizin karşı çıkabileceği bazı şeyler yaşamış ya da yaşamak üzere olduğunuz tabir edilir. Hayatınızın en önemli anlarında verilen kararların büyük sonuçlara yol açabileceğini unutmamanız gerekir. Biraz mantıklı düşünerek, onların ne demek istediğini anlamaya çalışarak büyük yanlışlara düşmekten kurtulabilirsiniz.

Rüyada Dertleşmek

Güzel ahlaklı bir kimse olmayı müjdeler. Rüya sahibinin adaletli biri olduğunu, helal kazanç sağlamaya çalıştığını, dedikodudan uzak durmaya çalışan hayırlı bir insan olduğunu rivayet eder.

Rüyada Masal Anlatmak

Yaratıcılığa işaret eden rüyada masal anlatmak, rüya sahibinin aynı zamanda iyi bir ebeveyn olacağı rivayet edilir. Çocuklara ilgi göstermeye delalet olan bu rüya, kişinin olan ya da olacak çocuklarıyla iyi bir şekilde anlaşacağına delalettir.

Rüyada Ders Anlatmak

Mesleki hayata yorulan rüyalardandır. Rüya sahibi meslek sahibi olmayan genç bir kimse ise, eğitmen olarak çalışabileceği bir işe sahip olacağı tabir edilir. Yaşamında deneyimleyerek öğrendiği bilgi birikimini paylaşmayı seven biri olacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın