Rüyada Öğrenci Olmak

Deneyimleyerek öğrenmeye çalışan rüya sahibinin önemsemediği öğütler konusunda pişman olacağı tabir edilir. Rüyada öğrenci olmak rüya sahibinin çevresinden duyduğu nasihatleri kulak arkası ederek ilerlemesinin karşılaşacağı sorunları aşmasını engelleyeceği ve hatta daha da derin sorunların yaşanmasına sebep olacağı tabir edilir. Ayrıca rüya sahibinin kendisinden daha küçük gördüğü kimselerden öğreneceği şeyler olduğunu işaret eder.

Rüyada Okulda Olmak

Yapılan hatalardan pişmanlık duymak yerine onlardan tecrübe edinmeyi kendisine prensip haline getirmiş olan rüya sahibinin bu yeteneğiyle karşılaşacağı sorunları kolayca aşabileceği tabir edilir. Bilime meraklı kimselerin bu rüyayı görmesi kendisini eğitim bilimleri ya da akademi alanında eğiterek uzmanlaşacaktır.

Rüyada Öğrenci Görmek

Bazı dertlerden kıl payı kurtulmaya işaret eder. Rüya sahibinin yardımcı olduğu kimselerden alacağı duaların, kendisini koruyacağı tabir edilir. Bu dertlerin rüya sahibinin azmi ve sabrıyla aşılacağı rivayet edilir.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek

Bazı sorunlardan ötürü daha fazla çalışmayı gerektiren bir dönemin habercisidir. Evli olanların çocuk sahibi olarak maddi açıdan zorluk yaşayacaklarına işaret eder. Misafir bolluğu olacağını ve rüya sahibinin yardımseverliğinin ona bolluk ve bereket olarak geri döneceği rivayet edilir.

Rüyada Memur Olmak

Benzeri şekilde tabir edilen bir rüyadır. Meslek sahibi olmayan kişilerin bu tarz bir kapıda iş bulacağı ve parasal sıkıntılarının azalacağı tabir edilir. Mesleğini eline almış kişinin çalışkanlığı ile işinde takdir toplayacağı ve huzurlu bir dönemi rivayet eder. Evli kimseler için hane huzuruna delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!