Rüyada Odunluk Görmek

Rüyada odunluk görmek, kişinin haleti ruhiyesi ile doğrudan alakalı olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi her şeyden umudunu kesmiş, inançları tükenmiş bir durumdadır ve tabiri caiz ise yaşamdan hiçbir beklentisi kalmamıştır. İşte buna bağlı olarak da iç dünyasına kapanmış iken, kendisine bir anda hiç ummadığı bir yerden bir iyilik gelir ve kendisine yapılan bu iyilik karşısında bir anda yeniden umut etmeye başlar. Yani son derece olumlu olarak kabul edilen hayırlara işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Kömürlük Görmek

Kişi eğer rüyasında kömürlük görür ise o zaman bunun anlamı hayra yorumlanmaz ve olumsuz olarak kabul edilen bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi elden ayaktan düşer, işler istediği gibi gitmez, başkalarının yardımına muhtaç olur, hiçbir şey istediği gibi gitmez, tüm hayatı bir anda alt üst olur. Özetle hiç olmaması gereken ve istenmeyen bir rüyadır.

Rüyada Odunluk Temizlemek

Eğer kişi rüyasında odunluk temizlediğini görür ise o zaman bunun anlamı yaşadığı tüm sorunların ve aksiliklerin biteceğine, işlerinin yoluna gireceğine, şansın artık yüzüne güleceğine, tüm beklentilerinin gerçek olmaya başlayacağına işaret eden, olumlu olarak kabul edilen bir rüyadır. Yine bu rüyayı gören kişinin gücü, kudreti yerine gelir.

Rüyada Odunla Dövülmek

Kişi eğer rüyasında odun ile dövüldüğünü görür ise her biçimde hayra yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi her türlü sorun, sıkıntıdan kurtulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın