Rüyada Nöbet Görmek

Rüyada nöbet geçirmek ya da bir hastalık sonrası nöbet görmek gelecek günlerde kimi olumsuz durumların rüya sahibi tarafından yaşanacağına işaret olarak gösterilebilir. Zamansız bir haberle birlikte gelen yolculukların, iş yaşamından kaynaklanan ve aşırı stres sonucu yaşanabilecek sağlık sorunlarının rüyada nöbet görmek ile yakından ilgisi olduğu sanılmaktadır.

Bunların yanı sıra rüyada nöbet görmenin sadece olumsuz değil olumlu yorumları da bulunmaktadır. Bunlar arasında özellikle bekar kimseler için yeni kısmetin çıkması sonucu ufukta evliliklerin görülmesi veya sıkıntılı bir hayat yaşayanlar için işlerin düzene sokulacağı kanısında rüya tabircileri hemfikirdirler.

Rüyada Nöbetler Geçirmek

 Maddi ve manevi açıdan rahatsızlık durumlarının en üst seviyeye ulaştığı günlerde görülme olasılığı artan bu tarz rüyaların esasında hayata yenilikler katmanın en gereksinildiği zamanlarda görülmesi rüyayı gören kişi tarafından yakın gelecekte parasal anlamda birçok kazanım elde edileceği de aşikardır.

 Eğer rüyayı gören kişi uzun zamandır sevdikleriyle görüşemiyorsa bu hasretlik durumun yakın zamanda sona ereceği yönündeki tabirler de rüyada nöbet görmek ile ilintilidir diyebiliriz. Aileler için bir yorum yapılacak olduğunda bu durum uzun zamandır özlenen aile birlik ve beraberliğinin tekrar sağlanacağı üzerine sağlam bir dayanak oluşturur.

Bunun yanı sıra sorumluluklarının altında ezilen bir kişi eğer bu rüyayı gördüyse iş temposu yönünde daha yoğun günlerin onu beklediği konusunda oluşmuş yaygın bir tabir alanı da mevcuttur. Ağır bir iş stresi altında da rüyayı gören eğer evliyse bu noktada aile ve işi arasında dengeyi kurmakta zorlanacaktır denilebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın