Rüyada İçki Şişesi Görmek

Rüyada içki şişesinin görülmesi maddi olarak bir kişiye yardım edileceği ve elinize büyük miktarda bir para geçeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada içki şişesi görmek sevdiğiniz bir kişiye tez zamanda kavuşacağınızı ve çevrenizdeki sizi seven insanlar tarafından büyük bir yardım göreceğinizi de işaret eder.

Rüyada İçki Görmek

Rüyada içki görülmesi çaba harcamadan ve yorulmadan elde edilecek olan haram para olarak tabir edilir. Görmekte olduğunuz içkinin çeşidi ve rengi göre de değişik yorumlar yapılabilmektedir. Berrak ve alkolsüz bir içkiyi rüyanızda görüyorsanız yakın zamanda mutluluğa ve huzura kavuşabileceğinize yorulur. Şarap ve şampanya gibi içkileri gören bir kişi eğer kadın ise o kadının asil bir kadın olduğu, erkek ise asil ve soylu bir kadın ile evleneceği şeklinde yorumlar yapılır.
Rüyada içkinin aktığı büyük bir nehir görmek ise kişinin büyük imtihanlardan geçeceğine yorulur. İçkinin aktığı nehirde yüzmek ise beklemekte olan bu imtihanlardan başarılı bir şekilde geçilemeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içtiğini gören kişinin eline yakın zamanda haram mal veya para geçeceği, büyük bir borcun altına gireceği söylenir. İçkiyi kadehten içmek ise yine haram mal ya da para olarak yorumlanır.
Rüyada İçki İçen Birini Görmek
Rüyasında içki içen birinin görülmesi hayra yorulur. İçkinin içildiği ortamda kendisini gören ancak içki içmeyen kişinin bolluk dolu bir dönem yaşayacağı söylenir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın