Skip to Content

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek, uzun zamandır ilişki içinde olduğu kız veya erkek ile yakın bir zamanda evlenecek olmasına delalet eder. Ayrıca bu rüya rüyayı gören kişinin işinde aniden bir başarı sağlayacağına ve buna bağlı olarak da maaşında artış, zam gibi konuların söz konusu olacağını anlatmaktadır. Kişi parasının artmasıyla birlikte bir mal mülk sahibi olabilir demektir. Veyahut başka bir yorumu ise evli kişiler için yeni bir bebek sahibi olacaklarına delalet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak

Rüyada nişan yüzüğü takmak, rüya sahibinin hem aile hayatında hem de meslek hayatında aniden bir seçim yapması gereken bir durum olacak demektir. Seçimle ilgili kararı acele vermesi gerekir. Aksi halde zor duruma düşeceğine delalet eder. Yoksa sonucunda büyük üzüntü yaşar zorluk dönemine girer anlamına gelir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Atmak

Rüyada nişan yüzüğü atmak, kişinin içindeki makamını kazancınız düzgün giden hayatını kaybetme korkusu yaşamasını anlatmaktadır. Rüya sahibi buna bağlı olarak hayatında bir dönem pasif yaşayacak, adım atarken çekinecek ve tereddütlü davranmaya başlayacak demektir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Çıkarmak

Rüyada nişan yüzüğü çıkarmak, rüya sahibinin işinde uzun zamandır hayal ettiği yere geldiğini, kariyerini tam manası ile istediği gibi çizdiğini, fakat en küçük bir hatası sonucunda bunları kaybetmekten korktuğunu ifade eder. Kişide var olan bu kaybetme korkusu onu ruhsal anlamda sıkıntıya sokacak demektir. Buna bağlı olarak rüya sahibi yeni iş atılımı yapmaya çekinecek diye yorulur.