Rüyada Nişan Yapmak

Rüyada nişan yapmak, eğer bekar iseniz yakın zamanda evleneceğinize yorulur. Evli bir kişi iseniz arkadaş çevreniz daha da genişleyecek yeni dostluklar kazanacaksınız demektir.

Rüyada Biriyle Nişanlanmak

Rüyada biriyle nişanlanmak kişinin hayırlı biriyle dünya evine gireceğine delalet eder. Tanıdığınız bir insan ile nişanlandığını gördüyseniz önünüzdeki zamanlarda kötü bir haber alabilirsiniz demektir. Çocuğunuzun nişanlandığını görmek karşınıza büyük bir şansın çıkacağına delalet eder. Tanımadığınız iki kişinin nişanlandığını gördüyseniz huzurlu bir dönem sizi bekliyor demektir.

Rüyada Nişan Bozmak Veya Nişan Atmak

Rüyada nişan bozmak ya da nişan atmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında giden bazı düzensizlikleri ve şanssızlıkları delalet eder. Eğer özel sektörde bir eleman olarak çalışan kişi nişan attığını rüyasında gördü ise kovulabilir veya mevkisi düşürebilir demektir.

Rüyada Nişan Töreni Görmek

Rüyada nişan töreni görmek kişinin hayatını da bir yenilik olacağına delalettir. Bu yenilik işinizde veya özel hayatınızda meydana gelebilir. Mesela yeni bir işe girebilir, eğer bekar iseniz evlenebilirsiniz ya da yeni dostluklara adım atabilirsiniz demektir.

Rüyada Nişan Hazırlığı Yapmak

Rüyada nişan hazırlığı yapmak, Rüyayı gören kişinin daha güzel bir hayata üzüntüsü sıkıntısız maddi sorunsuz bir döneme kavuşacağını anlatır. Ayrıca bu rüya daha yüksek bir mevkiye, daha fazla elde edilen itibaren işaret eder. Genel olarak kişinin maddi anlamda olumlu gelişmeler yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın