Rüyada Nişan Bozmak

Rüyada nişan bozmak; taraflar arası anlaşmazlıklar, geçimsizlikler ile birlikte yeni bir döneme işaret eder. Bu yeni dönem bazen olumlu bazen de olumlu olarak değerlendirilebilir. Rüyada nişan bozmak; verilmiş bir sözün tutulmadığına, fikrinden caymaya, borçların ödenmeyerek karşı tarafın güvenini kaybetmeye yorumlanır. Bazen de nişan bozmak; karşı tarafın ihanetini, sadakatsizliğini ya da düşmanlığını fark edip savunmaya geçmek olarak tabir edilir.

Rüyada nişan bozmak, gerçek hayatında nişanlı olan kişi için evlilik öncesinde eş adayından emin olmaya işaret eder. Rüyanın detaylarına bağlı olarak da genellikle hayırla sonuçlanır. Diğer kesimdeki kişiler için de rüyada nişan bozmak bazı fikir ve eylemlerinden vazgeçmeye daha doğru olduğunu düşündüğü bir başka yol gitmeye delalet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğünü Bozdurmak

Kişinin kendisi için çok önemli olan bir şeyden vazgeçmesi gerekeceğine yorumlanan rüyadır. İş veya aşk hayatında doğabilecek sorunlara karşı alınan önlemlerin işe yaramayacağına ve ayrılıklar ile bitmesi gerekecek durumlara yorulur. Ayrıca bu işten bir hayli zarar edip maddi kaybınız olacağına işaret sayılır. Rüyada bozdurulan yüzüğün altın olması; yaşanacak sıkıntının kolayca gitmesi anlamına gelir.

Rüyada Nişandan Vazgeçmek

Rüyada her şey nihai noktaya varmak üzere iken nişandan vazgeçtiğinizi duyurmanız; gerçek hayatta duygusal bir ilişkiyi bozacağınıza, çevreniz ile itilaf yaşayacağınıza veya ailevî bir tartışma yaşayıp kırgınlıklar olacağına ibaredir. Çoğu rüya tabircisine göre nişandan vazgeçmek; hayatını olumsuz etkileyecek bir mukaveleden dönmeye tabir edilmelidir zira bu rüyada keramet vardır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın