Rüyada Mutsuz Olmak

Rüyanın günün ne zamanında görüldüğüne göre farklı tabirlere sahip olabilen bir rüyadır. Örneğin gündüz vakti rüyada mutsuz olmak ya da rüyada mutsuz olduğunu görmek tersine tabir edilmesine sebep olur. Hayırlı haberlerin geleceği, güzel bir döneme delalettir. Ancak gece vakti görülen bu rüya kötü zamanlar geçirilmesine sebep olacağı üzüntülü gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Mutsuz Görmek

Rüya sahibinin dikkatsizliği ve plansızlığından ötürü kötü zamanlar yaşayacağı rivayet edilir. Rüyanızda mutsuzluk ya da mutsuz birini gördüyseniz hayatınızda planlanan, programlanan ve ilerideki dönemlerde çok yarar sağlayacağını düşündüğünüz işleri ya da durumları özenle kontrol etmelisiniz.

Rüyada Sinirlenmek

Rüya sahibinin yaşayacağı gerginlik dolu bir döneme delalettir. Söylenilen şeylerin yapılmaması, her şeyin yolunda gittiği düşünülürken aniden gelişen olumsuzluklar ve kötü niyetli kimselerden ötürü sevilen kişilerden uzaklaşmak gibi sorunlar yüzünden rüya sahibinin sinirleneceğine işaret eder.

Rüyada Üzgün Olmak

Tersine yorumlanan iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin biraz sabır ve çaba ile tüm sorunlarının üstesinden geleceği işaret edilir. Maneviyatın yükseleceğine vurgu yapan bu rüya bir diğer yandan da rüya sahibinin tövbe ederek hak yoluna yöneleceğini müjdeler.

Rüyada Mutlu Olmak

Rüya sahibinin gerginlik yaşadığı kötü günlerin biteceğini işaret eder. Güzel ve heyecan dolu günlerle motivasyonunu yükselterek hayatının her alanında kendine güvenen, güleç zamanlarına geri döneceği rivayet edilir.

Rüyada Sevinmek

Gerçek anlamıyla tabir edilen güzel bir rüyadır. Rüyasında sevindiğini gören kimsenin can sıkkınlığının gideceği ve özellikle rüyanın görüldüğü dönemde huzurlu ve sevinçli günler geçireceği rivayet edilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!