Rüyada Deney Görmek

Rüyada deney görmek olumsuz anlamlar içeren bir rüya olup ne yazık ki hayra yorumlanmaz. Bu rüyayı gören sonuç olarak hayal kırıklığına uğrar zira daha önce hiçbir deneyimi olmadığı bir işe girişir ve bunun sonucunda ummadığı zararlar yaşar. Bu rüyayı gören kişi kafasının dikine gider bir kişidir ve kimseden akıl almadığı için kendi başına giriştiği işlerden maddi ve manevi kayıplar yaşayarak çıkar. Bir tür kendi yaşamı üzerinde deneyler yapmış olan bir kişidir. Bu arada yine bu rüyayı gören kişiler çevresindeki düşmanlarından ummadıkları kadar zarar görür ve canları acır. Yani özetle kişinin bir hayal dünyasında olduğu ve yanlış yolda gittiğinin alameti olan bir rüyadır.

Rüyada Deney Yaptığını Görmek

Kişi eğer rüyasında deney yaptığını görür ise bunun anlamı kısaca şudur: Eğer kişi kötü günler geçiriyor ise bu günlerden kurtulmak için karşısına doğru fırsatlar çıkacağına ve bu zor günlerden kurtulmak için umudunun artacağına işaret eder.  Ama karşısına çıkan bu fırsatları değerlendirirken de çok dikkatli olmasında fayda vardır.

Rüyada Laboratuarda Deney Yaptığını Görmek

Rüyasında laboratuarda deney yaptığını görmek bilimsel çalışmalar yapacağına, deneysel çalışmalar yapacağına, akademik anlamda çalışmalar yapacağına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Deney Faresi Görmek

Rüyada deney faresi görmek olumsuz anlam içerir. Sonu mutsuzlukla bitecek bir aşk, haksızlığa uğramak, kötü niyetli insanlar tarafından kullanılmak anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin başına peş peşe olumsuz şeyler gelebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın