Rüyada Mutfak Dolabı Görmek

Hatırlanan detaylara bağlı olarak farklı yorumlanan bir rüyadır. Ferah bir rüyada mutfak dolabı görmek bolluğa delalet eder. Rüyada dolu olduğu görülen mutfak dolabı ise berekete, refaha, maddi anlamda sıkıntı yaşamamaya alamettir. Ancak tam tersi bir şekilde boş olan bir dolap görmek ya da karanlık bir rüyada mutfak dolabı görmek müsrif bir kimse olmayı işaret eder.

Rüyada Mutfak Dolabı Temizlemek

Değişimin habercisidir. Geleceğe yönelik yapılan planlarda yapılacak köklü değişimlere delalettir. Bazı tabircilere göre bu rüya hane ile ilgili yapılacak değişikliği rivayet eder.

Rüyada Mutfak Tezgahı Görmek

Erkek rüya sahipleri için rüyada mutfak tezgahı görmek iyi ve hayırlı bir koca olmaya işaret ederken, kadınlar için hanenin huzuru adına cefakar ve fedakar olmaya delalettir. Yaratıcılığı müjdeleyen bu rüya aynı zamanda iş yaşamında yükselerek adından bahsettirmeye işaret eder.

Rüyada Buzdolabı Görmek

Birbirinden çok farklı tabirlere sahiptir. Bazı tabircilere göre rüyasında buzdolabı gören kişinin yanlış yolda olmasından ötürü sıkıntılar yaşayacağı ve yalnızlaşacağı rivayet edilir. Başka bir rüya tabirinde, kişinin gizli bir bilgi edindiği ve onu sakladığı şeklindedir. Bir diğer tabir ise erkek rüya sahiplerinin eşinin güzel ahlaklı olacağı yönündedir.
Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek
Genel olarak hayra yorulan bu rüyada, rüya sahibinin etrafındaki bir kişinin, rüya sahibine kol kanat gerdiği, yanlış yapmasını engellediği tabir edilir. Eğer kişi rüyadaki bulaşık makinesinin çalıştığını görmüşse, koruyucu kişiyle yakın bir ilişki kuracaklarına işaret olarak kabul edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nazli Ayhan

Ruyamda icleri dolu birsuru mutfak dolabi gordum fakat esim bana sormadan hepsinin icini degistirmisti aradigim herseyin yeri degisince kavga ettik. Yorumlarsaniz sevinirim