Rüyada Mısır Patlatmak

Neşeyle müjdelenen bir rüyadır. Rüyada mısır patlatmak rüya sahibinin keyifli bir topluluk içine girmesine işaret eder. Kişinin hem mutlu olup hem de huzura ereceği bir zamana delalettir. Maddi anlamda gücü yeten kimselerin farklı ülkeleri gezerek güzel dostlar edineceği müjdelenir. Mesleki anlamda kendini kabiliyetli hissettiği bir alanda güzel bir kariyere sahip olacağı tabir edilir.

Rüyada Patlamış Mısır Yemek

Rüya sahibinin hayatındaki köklü değişimlerin habercisidir. Çalışma ortamında ya da hanesinde birçok kişinin birlik olup ciddi bir meseleyi rüya sahibinden saklamış oldukları tabir edilir. Rüya sahibinin hayatını gerçek anlamda değiştirecek bu meselenin zamanla su yüzüne çıkacağı rivayet edilir.

Rüyada Mısır Yemek

Kısmetin müjdeleyicisidir. Rüya sahibinin hem çok çalışması hem de kısmetinin çok olması ile yüksek gelirler kazanacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin geleceğini sağlam temeller üzerine kurmak istiyorsa, güzel bir zaman diliminde olduğuna alamettir.

Rüyada Mısır Görmek

Hayırla tabir edilen güzel bir rüyadır. Alın teriyle kazanılan gelire, bolluğa işaret kabul edilir. Bekar kadınlar için hayırlı bir eşin habercisiyken, meslek sahibi kişiler adına ciddi başarılar elde etmeyi müjdeler.

Rüyada Mısır Tarlası Görmek

Bekar kadınların rüyalarında mısır tarlası görmesi, meslek hayatındaki problemlerin, hesapta olmayan bir gelirle çözüleceğine delalettir. Evli bir kadın için hane hayatındaki huzurun kötü niyetli kimseler tarafından bozulmaya çalışacağına alamet kabul edilir. Bekar bir erkek için kabiliyetli bir kimse olmanın müjdeleyicisidir. Evli erkekler için ise plan dışında olan bir işin tamamlanmasıyla maddi gelir elde edileceğini haber verir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!