Skip to Content

Rüyada Müsteşar Görmek

Rüyada müsteşar görmek artık zorlukların bitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi için buhran dönemi ortadan kalkar, borçlarını öder, para kazanmaya başlar, çevresindeki insanlarla muhabbeti artar ve geçim derdi kalmaz. Maddi problemleri ortadan kalktığı için daha rahat bir yaşam sürdürür ve kendisini rakiplerine karşı güçlü hisseder. Rüyasında müsteşar gören kişi eğer devlet kapısında da bie problemi varsa kısa sürede çözer, sonuçlanmayan mahkemesi karara bağlanır ve genellikle de bu karar rüya sahibi için hayırlı bir karar olur.

 

Rüyasında müsteşarla konuştuğunu gören kişi için de müjdeli haberler söz konusu olur. Yakın zamanda hiç beklemediği biri tarafından kendisine iyi haberler verilir. Bu haberlerin coşkusu ile mutlu ve heyecanlı bir süreçten geçer. Rüyasında müsteşar ile olumu şeyler konuştuğunu gören kişi uzun zamandır görmediği ve aklında yer etmiş durumda olan birini de görebilir.

 

Rüyada Diplomat Görmek

 

Rüyada diplomat görmek rüya tabiri yorumcularına göre makam sahibi olmak şeklinde nitelendirilir. Rüyasında diplomat gören kişi işlerini başarıyla yürütür ve yakın zamanda iyi bir mevkiye gelir. Diplomat aynı zamanda bol rızkın da habercisidir. Rüyasında diplomat gören kişi ömür boyu yaşamını rahat sürdürmesine olanak sağlayacak şekilde para kazanmaya başlar. Kazancı arttıkça artar ve evi bereketlenir. Zorluk çektiği her iş kolay kılınır. Kendisine kapanan bütün kapılar teker teker açılmaya başlar. Bu sebeple hayırlı rüyaların başında gelir. Teşekkür