Skip to Content

Rüyada Mücadele Görmek

Rüyada mücadele görmek iyi bir yaşam sürebilmek için sürekli mücadele etmek şeklinde yorumlanır. Rüyasında bir mücadele gören kişi gerçek yaşamında da hayatını iyi idame ettirebilmek için sürekli didinir, çabalar, zorluk çeker, ama yine de istediği gibi bir ömür süremez. Bütün çabalarına rağmen verdiği emekler iyi bir yaşam sürebilmesi için yeterli olmaz. Bir şeylere sahip olabilmek için sürekli çalışması, mücadele etmesi, zorluklara göğüs germesi gerekir.

Rüyada mücadele etmek birçok rüya aliminin görüşüne göre sıkıntılı günler geçirmek anlamına da gelir. Rüya sahibini hem maddi hem de manevi anlamda dara düşürecek olan günlerin yaklaşması söz konusu olabilir. Rüyasında kendisini sürekli bir mücadele içerisinde gören kişi, aynı şeyi gerçek yaşamında da yaşar.

Rüyada Düşmanla Mücadele Etmek

Rüyada düşmanla mücadele etmek rüya sahibinin kendisini çekemeyenlere karşı galip gelmesi şeklinde yorumlanır. Rüyasında düşmanla savaştığını gören kişi, gerçek yaşamında da düşmanlarına karşı güç kazanır ve kendisine zarar vermelerini engeller. Düşmanları karşısında güç kazanan ve artık daha sağlam durmaya başlayan rüya sahibi akıllıca adım atmaya başlar.

Rüyasında düşmanla mücadele eden kişi eğer iş yeri sahibi ise rakiplerinden çok daha fazla iş yapmaya başlar ve onlardan büyük bir marka olmayı başarır. Rüya sahibinin yolunda giden işleri sayesinde kazancı da artar. Her bakımdan güçlenen rüya sahibi artık kendi gücünü fark eder hale gelir.