Rüyada Morluk Görmek

Rüyada morluk görmek her ne kadar aksi gibi düşünülse de hayırlı rüyalardan biridir. Rüyasında morluk gören kişi yakın zamanda işlerinde büyük başarılar yakalamaya başlar ve giriştiği her işi başarıyla sonuçlandırır. Rüyada morluk görmek aslında bunca zaman verilen emeklerin, çekilen zahmetlerin sonuçlarını almak olarak nitelendirilebilir. Rüyasında morluk gören kişi refah seviyesini yükseltecek kazançlar elde etmeye başlar ve artık ömrünün sonuna kadar rahat geçirebilecek şekilde para kazanır.

Rüyada Vücutta Morluk Görmek

Rüyada vücutta morluk görmek birçok kaynakta yorularak, günlerce emek sarf edilerek girişilecek işin başarıyla sonuçlanması anlamına gelir. Rüya sahibi eğer bir öğrenciyse çok fazla zorluk çeker, ancak sonunda okulunu başarılı şekilde bitirebilir. Rüyada vücudunda morlukların olduğunu gören kişi hayatında çok fazla sıkıntı görür, ama sonrasında bu sıkıntılara karşı sabırlı olmanın mükâfatını alır.

Rüyada Bacakta Morluk Görmek

Rüyasında bacaklarında morluk olduğunu gören kişi kendisini çok yoracak olan bir yolculuğa çıkar. Genel olarak yolculuk habercisi olarak nitelendirilen bu rüya, hayırlı rüyalardan biridir. Çünkü yolun sonunda büyük bir kısmet vardır. Rüya sahibi yolculuğu sırasında rahat edemese de yolun sonunda elde edeceği şey bu rahatsızlığı telafi eder. Genellikle ülkeler arası yolculuklara işaret eden bu rüya, yurt dışında eğitim alma ve bu eğitim sürecinde her konuda sıkıntı yaşama, ancak ülkeye döndüğünde rahata erme olarak da yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Hafize Bihan

Merhaba.şu anda 3 aylık hamileyim rüyamda ise karnım şişmiş olup bölge bölge morarmalar görmüştüm yorumlarsaniz sevinirim

Emel

Ben rahmetli annemi ve rahmetli dedemi rüyamda gördüm. Evdeyiz ve dedem oturmaya geldi. Hoş geldin dedim. Elini öptüm. Sonra annemin elini öpecektim. Bir baktım sağ elinin işaret parmağı morarmış. Aradan biraz zaman geçti ve tekrar elini öpmek istedim. Bu sefer aynı parmağı erimiş, kurumuş ve kararmış gördüm ama yine de elini öptüm. Bir de yeğenimin oğlunu rüyamda öpüyorum. O da beni öpüyor ve oyun oynuyoruz. Rüyamı yorumlar mısınız?