Rüyada Mont Giymek

Rüyada mont giymek rüya sahibinin kendisini bir kötülükten koruması anlamına gelir. Rüyasında mont giydiğini gören kişi yakın çevresinden, özellikle iş arkadaşlarından birinden zarar görmeye başlar. Bunu fark ettiği anda kendisini ona karşı koruma altına alır. Rüya sahibinin sürekli yakınında bulunan kişiye karşı temkinli hareket etmek zorunda kalmasının işaretçisi olan bu rüya, birçok kaynakta uyarı mahiyeti taşıyan rüyalardan biri olarak yorumlanmış durumdadır.

Rüyada Başkasının Montunu Giymek

Rüyada başkasının montunu giymek, montu giyilen kişiden gelecek olan yardım olarak yorumlanır. Rüyasında bir yakının ya da arkadaşının montunu giydiğini gören kişi, ondan büyük bir destek görür. Başına gelen kötü durumda elini uzatacak olan kişi montun sahibidir. Rüyasında kendisine ait olmayan bir montu giydiğini gören kişi, farkında olmadan başına büyük bir sıkıntı açar ve bu sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olan kişi genel olarak sırtındaki montun sahibi olur.

Rüyada Yaz Günü Mont Giymek

Rüyasında yaz günü mont giydiğini gören kişi, yakın çevresinde bulunan birine haksız yere güvenmemeye başlar. Kendisini ondan geri çeker ve araya mesafe koyar. Ancak gerçekte ona karşı güvensizlik duymasına neden olacak bir durum söz konusu değildir. Genellikle rüyasında sıcak havada mont giydiğini gören kişi, yanlış anlaşılmalar nedeniyle önceden çok güvendiği birine karşı temkinli yaklaşmaya başlar. Bu kişi çoğunlukla aile içerisinde bulunan kardeş ya da kardeş kadar yakın biridir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın