Rüyada Mısır Tarlası Görmek

Rüyada mısır, muhtemelen hasatla, yani yapılan bir işten gelen kazanç veya ödülle bağlantılıdır. Bir rüyada yeşermiş ya da olgunlaşmış mısırların bulunduğu tarla son derece olumlu bir işarettir. Zengin bir hasat olduğunu gösterir. Ayrıca, rüyada mısır; doğurganlık, beslenme ve sağlamlık sembolüdür.

Rüyada Mısır Tarlasından Geçmek

Yeşil ve güzel görünen bir mısır tarlasından rüyada geçtiğinizi görmeniz, hanedeki uyum ve saadet, ayrıca her zaman yanınızda olan gerçek arkadaşları ifade eder. Mısır yemediğiniz veya sadece mısırın yetiştiği bölgede yürüdüğünüz bir rüya, içinizde olan potansiyel ve iç hazinelerinizi henüz hasat yapmaya veya hazırlamaya hazır olmadığınızı da gösterebilir.

Rüyada Mısır Tohumları Görmek

Mısırın tohumları, işlenmedikçe, ölüme dayanan, hayat ve büyüme gücüne sahiptirler. Kişisel büyüme potansiyelinizi bu şekilde gösterebilirler, ancak bu genellikle kendi içinizdeki bir güç ile yaşamın sizi hareket ettirme ve potansiyelinizi açma kabiliyetine bağlanır.

Rüyada Tarlaya Mısır Ekmek

Rüyada bir tarlaya mısır ekimi, potansiyelinizin serbest bırakıldığını veya bir bebek sahibi olacağınızı ve hayatınızın yeni evresini gösterebilir.

Rüyada Mısır Koçanı Görmek

Mısır, neredeyse her yemekte yenildiğinden ve zor zamanlarda bile yaşamını sürdürmesi nedeniyle kutsal sayılırdı ve bir çoğalan, bereket olması nedeni ile tüm yaşamın yaratıcısı ile bağ kuruyordu. Mısır koçanı, bazı rüya tabircilerine göre; çekirdeklerin koçanın üzerinde dolaşma şekli nedeniyle (tek varlık olan Allah’a) bağlanmaya işaret sayılır. Ayrıca doğurganlığı ve bolluğu tasvir eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın