Rüyada Miğfer Görmek

Rüyada başa giyilen bir miğfer görmek, emniyette olacağınıza delalet eder. Bazı yorumculara göre ise, müna­kaşa ile yorumlanır.

Yine rüyada miğfer görmeyi, düşmandan emin olmaya, (korunmaya) mala, kazanca ulaşmaya, eşe kavuşmaya (evli­liğe), işi olmayan biri için iş bulup girmeye ve yolculuğa çık­maya gibi cihetlere işaretle yorumlanmıştır. Bu rüya kor­kudan veya baş ağrısından kurtulmaya da yorumlanmıştır

Rüyada başında bir miğfer olduğunu görmek, mal ve servetin noksan olmasından emin olmaya işâret eder.

Rüyada başında kuvvetli bir miğfer görmek, sevinçli, zengin ve güzel bir kadına işâret eder.

Rüyada değersiz bir miğfer görmek, çirkin bir kadına işâret eder.

Bekâr bir kimsenin rüyada demir miğfer görmesi, kudretli ve güçlü bir zâtın evinden bir hanımla evlenmesine işâret eder.

Rüyada kendisine devlet reisi tarafından bir miğfer verildiğini görmek, kuvvet, izzet ve velayete işâret eder.

Düşmandan emin olmaya, güzel bir eşe, işsizler için yolculuğa, baş ağrılarından kurtulmaya işaret eder. Miğferi başında gören kişi malının eksik olmadığından emin olur. Baştaki miğfer eğer değerliyse, bu rüya zengin ve güzel bir kadına, değersizse çirkin bir kadına işaret eder.

Rüyada miğfer görmek, düşmandan emin olmaya, mala, hanıma ve işsiz kimse için işe ve yolculuğa yorumlanır.

Bir kimse rüyada başında bir miğfer olduğunu görse, malının noksan olmasından emin olur. Miğfer kıymetsiz ise, çirkin bir kadındır.

Miğfer, onu giyen kimseyi koruyan önemli birine işaret eder. Demir miğfer bekar adam için kudretli bir kimsenin evinden bir eş ve düşman için heybet ve büyüklüktür.

 

 

Bir yanıt yazın